Κομπρεσέρ βιδών ATLAS COPCO GA 15
Κινητήρας: 15 kW
Gijdpfx Aaoyfw Sgjtet
Παροχή: 2,39 m3/min
Πίεση: 10 bar
Έτος κατασκευής: 2018
Ώρες λειτουργίας: 8092 ώρες
Η αγγελία μεταφράστηκε αυτόματα. Ενδέχεται να υπάρχουν σφάλματα μετάφρασης.
Κινητήρας: 15 kW
Gijdpfx Aaoyfw Sgjtet
Παροχή: 2,39 m3/min
Πίεση: 10 bar
Προμηθευτής
Σημείωση: Εγγραφείτε δωρεάν ή συνδεθείτε, για να αποκτήσετε πρόσβαση σε όλες τις πληροφορίες.
73 Αγγελίες online
Αποστολή αιτήματος
Τηλέφωνο & Φαξ
Αυτές οι αγγελίες μπορεί επίσης να σας ενδιαφέρουν.
Μικρή αγγελία
Zduny
1.441 km
κοχλιοειδής συμπιεστής
Atlas CopcoGA 15 FF
Atlas CopcoGA 15 FF
Μικρή αγγελία
Wiefelstede
1.893 km
Πλαίσιο γερανού 4000 kg
StahlGO 24 20 16 AS 2010
StahlGO 24 20 16 AS 2010
Hohenems
Κοχλιοφόρος συμπιεστής GA15VSDFF
Atlas CopcoGA15VSDFF
Atlas CopcoGA15VSDFF
Zduny
κοχλιοειδής συμπιεστής
Atlas CopcoGA 15 VSD +
Atlas CopcoGA 15 VSD +
Düngenheim
Γερανός με καρότσι διπλής ράγας προσβάσιμο
DemagZweischinenkatze EZ DR10 4/1 8t 1400
Wilków
Atlas CopcoGA15VSDFF PLUS
Atlas CopcoGA15VSDFF PLUS
Wilków
Κοχλιοφόρος συμπιεστής
Atlas CopcoGA15VSDFF PLUS
Atlas CopcoGA15VSDFF PLUS
Tata
994 km
Κοχλιοφόρος συμπιεστής Kaeser CSD 122 SFC
Kaeser CSD 122 SFC75kw 8,5bar 10,5m3/min