C6000FSL DIESEL DUPLEX 4500 POSITIONER
πλαϊνό κλαρκ
Combilift
VB συν ΦΠΑ
Έτος κατασκευής
2017
Κατάσταση
Μεταχειρισμένο
(πλήρως λειτουργικό)
Τοποθεσία
Łomno
Στοιχεία για το μηχάνημα
- Ονομασία μηχανήματος:
- πλαϊνό κλαρκ
- Κατασκευαστής:
- Combilift
- Έτος κατασκευής:
- 2017
- Κατάσταση:
- πολύ καλή (μεταχειρισμένο)
- Λειτουργικότητα:
- πλήρως λειτουργικό
- Ώρες λειτουργίας:
- 3.470 h
Τιμή & Τοποθεσία
VB συν ΦΠΑ
- ενοικίαση:
- είναι δυνατό
- Τοποθεσία:
- Łomno 15A, 27-225 Pawłów, Polska
Καλέστε
Τεχνικές λεπτομέρειες
- Ωφελιμο φορτίο:
- Ύψος ανύψωσης:
- Κέντρο βάρους φορτίου:
- 600 χιλ.
- Τύπος καυσίμου:
- ντίζελ
- Τύπος ιστού:
- διπλός
- Ύψος κατασκευής:
- Κατασκευαστής κινητήρων:
- DEUTZ
- Τύπος μετάδοσης:
- υδροστατικός
- Πλάτος πλαισίου ανυψωτικού:
- Μήκος περονών:
- Πλάτος περονών:
- 200 χιλ.
- Πάχος περονών:
- 50 χιλ.
- Κατάσταση ελαστικών:
- 100 ποσοστό
- Τύπος εμπρός ελαστικού:
- συμπαγή ελαστικά (μαύρα)
- Διάσταση εμπρόσθιου ελαστικού:
- Τύπος πίσω ελαστικού:
- συμπαγή ελαστικά (μαύρα)
- Μέγεθος πίσω ελαστικού:
- Συνολικό βάρος:
- Κενό βάρος:
- Συνολικό ύψος:
- Συνολικό μήκος:
- Συνολικό πλάτος:
- Χρώμα:
- κίτρινο
- Εξοπλισμός:
- Σήμανση CE, ανασυρόμενο πιρούνι, καμπίνα, πιρούνια παλετών, πλευρική μετατόπιση, φωτισμός
Λεπτομέρειες προσφοράς
- Αναγνωριστικό αγγελίας:
- A218-96278
- Αριθμός αναφοράς:
- P_W260
- Ενημέρωση:
Περιγραφή
ΠΛΑΪΝΟΣ ΑΝΥΨΩΤΗΡΑΣ – COMBILIFT C6000FSL – 2017 | 3470 ΩΡΕΣ | ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ | ΔΙΠΛΟ ΜΑΣΤΙ 4500 mm
Έτοιμο για εργασία από την πρώτη μέρα – χωρίς επένδυση, χωρίς ρίσκο
---
### Γιατί να επιλέξετε αυτό το μηχάνημα;
Χρειάζεστε ένα μηχάνημα που να μην σταματά την παραγωγή σας; ⚙️
✔ ολοκληρωμένο μεγάλο service (λάδια, φίλτρα, πλήρης έλεγχος)
✔ τεχνική & οπτική κατάσταση: σαν καινούριο
✔ καινούρια ελαστικά – καμία επιπλέον επένδυση
---
### Τεχνικά χαρακτηριστικά
✔ Χωρητικότητα: 6000 kg
✔ Κίνηση πετρελαίου
✔ Διπλό ιστό ανύψωσης – 4500 mm
✔ Μετατοπιστής περονών: 1360 mm
✔ Πιρούνια: 1200 mm
✔ Πλήρως θερμαινόμενη καμπίνα
Gisdjy Ric Aspfx Accjt
### Τεχνικές λεπτομέρειες
✔ Βάρος: 9500 kg
✔ Κέντρο φορτίου: 600 mm
✔ Ύψος ανύψωσης: 4500 mm
✔ Διαστάσεις:
* Μήκος: 4700 mm
* Πλάτος: 2100 mm
* Ύψος: 2650 mm
✔ Ελαστικά: υπερελαστικά (καινούρια)
✔ Εξοπλισμός: καμπίνα, μετατοπιστής περονών
✔ Κατάσταση:
* Τεχνικά: 5/5
* Οπτικά: σαν καινούριο, χωρίς διάβρωση
### Ιδανικό για
✔ στενούς διαδρόμους
✔ ξυλεία, χάλυβα & βιομηχανία σωλήνων
✔ μακριά φορτία
✔ εσωτερική & εξωτερική χρήση
### Τι αγοράζετε
Όχι απλά ένα μεταχειρισμένο ανυψωτικό – αλλά ένα μηχάνημα έτοιμο για εργασία:
✔ πλήρως ελεγμένο πριν την πώληση
✔ άμεσα διαθέσιμο για χρήση
✔ δυνατότητα online παρουσίασης
✔ διαθεσιμότητα μεταφοράς
### Γιατί FT LOGISTICS;
Παραδίδουμε μηχανήματα που δουλεύουν – όχι που μένουν στο συνεργείο.
✔ 100+ μηχανήματα σε απόθεμα
✔ εμπειρία σε όλη την Ευρώπη
✔ εκατοντάδες ικανοποιημένοι πελάτες
Η αγγελία μεταφράστηκε αυτόματα. Ενδέχεται να υπάρχουν σφάλματα μετάφρασης.
### Τεχνικά χαρακτηριστικά
✔ Κίνηση πετρελαίου
✔ Πιρούνια: 1200 mm
✔ Πλήρως θερμαινόμενη καμπίνα
Gisdjy Ric Aspfx Accjt
### Τεχνικές λεπτομέρειες
✔ Κέντρο φορτίου: 600 mm
✔ Ύψος ανύψωσης: 4500 mm
✔ Διαστάσεις:
* Μήκος: 4700 mm
* Πλάτος: 2100 mm
* Ύψος: 2650 mm