ENERGO GTVS400NC
VB συν ΦΠΑ
Έτος κατασκευής
2008
Κατάσταση
Μεταχειρισμένο (πλήρως λειτουργικό)
Τοποθεσία
Sečovlje Σλοβενία
Υδραυλική πρέσα NC ENERGO GTVS400NC
more Images
ENERGO GTVS400NC
ENERGO GTVS400NC
ENERGO GTVS400NC
ENERGO GTVS400NC
ENERGO GTVS400NC
Στοιχεία για το μηχάνημα
Ονομασία μηχανήματος:
Υδραυλική πρέσα NC
Κατασκευαστής:
ENERGO
Μοντέλο:
GTVS400NC
Αριθμός μηχανήματος:
461/08
Έτος κατασκευής:
Κατάσταση:
σχεδόν καινούργιο (μεταχειρισμένο)
Λειτουργικότητα:
πλήρως λειτουργικό
Τιμή & Τοποθεσία
VB συν ΦΠΑ
Τοποθεσία:
Parecag 24a, 6333 Sečovlje/Sicciole, Slovenija Σλοβενία
Καλέστε
Τεχνικές λεπτομέρειες
Τάση εισόδου:
400 V
Συχνότητα εισόδου:
50 Hz
Συνολικό μήκος:
Συνολικό πλάτος:
Συνολικό ύψος:
Συνολικό βάρος:
Περιγραφή
Η υδραυλική πρέσα είναι σαν καινούργια. Έχει 5000 ώρες λειτουργίας, έχει δουλέψει σε ελάχιστες πιέσεις με μέγιστο τα 50 τόνους. Έχει συντηρηθεί τακτικά από τον κατασκευαστή Energo. Είναι πολύ ακριβής στο βάθος πρεσαρίσματος 0,01 mm με δυνατότητα προγραμμάτων ταυτόχρονα σε πολλά βήματα, όπου ρυθμίζονται το βάθος, η πίεση και η ταχύτητα πρεσαρίσματος. Είναι συνδεδεμένη στο ηλεκτρικό δίκτυο και έτοιμη για εκκίνηση.