Festo ADVU-40-30-PA
σταθερή τιμή συν ΦΠΑ
Κατάσταση
Μεταχειρισμένο
Τοποθεσία
Wiefelstede Γερμανία
more Images
Festo ADVU-40-30-PA
Festo ADVU-40-30-PA
Festo ADVU-40-30-PA
Festo ADVU-40-30-PA
Στοιχεία για το μηχάνημα
Ονομασία μηχανήματος:
Συμπαγής κύλινδρος
Κατασκευαστής:
Festo
Μοντέλο:
ADVU-40-30-PA
Κατάσταση:
μεταχειρισμένο
Τιμή & Τοποθεσία
σταθερή τιμή συν ΦΠΑ
Τοποθεσία πωλητή:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Γερμανία Γερμανία
Περιγραφή
Πνευματικοί κύλινδροι, κύλινδροι αέρα, τυπικοί κύλινδροι, κύλινδροι σύσφιξης -Κατασκευαστής: Festo, συμπαγής τύπος κυλίνδρου ADVU-40-30-PA -Δρόμος: 30 mm-Έμβολο: Ø 40 mm -Μονάδα εμβόλου: Ø 12 mm / M6 -Διαστάσεις: 82 / 60 / H63 mm - Βάρος 0,6 kg.