Festo ADVU-50-40-PA
σταθερή τιμή συν ΦΠΑ
Κατάσταση
Μεταχειρισμένο
Τοποθεσία
Wiefelstede Γερμανία
more Images
Festo ADVU-50-40-PA
Festo ADVU-50-40-PA
Festo ADVU-50-40-PA
Festo ADVU-50-40-PA
Στοιχεία για το μηχάνημα
Ονομασία μηχανήματος:
Συμπαγής κύλινδρος
Κατασκευαστής:
Festo
Μοντέλο:
ADVU-50-40-PA
Κατάσταση:
μεταχειρισμένο
Τιμή & Τοποθεσία
σταθερή τιμή συν ΦΠΑ
Τοποθεσία πωλητή:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Γερμανία Γερμανία
Περιγραφή
Στρογγυλός κύλινδρος, πνευματικός κύλινδρος, τυπικός κύλινδρος, κύλινδρος αέρα, πνευματική σφραγίδα, σφραγίδα αέρα - διαδρομή: 10 mm - Διάμετρος εμβόλου: 50 mm - ράβδος εμβόλου: 16 mm - Τιμή: ανά τεμάχιο - Αριθμός: 5 τεμάχια - Διαστάσεις: 80/68 / H68 mm - Βάρος: 0,65 kg / τεμάχιο