Festo ADVU-63-10-PA
σταθερή τιμή συν ΦΠΑ
Κατάσταση
Μεταχειρισμένο
Τοποθεσία
Wiefelstede Γερμανία
more Images
Festo ADVU-63-10-PA
Festo ADVU-63-10-PA
Festo ADVU-63-10-PA
Festo ADVU-63-10-PA
Στοιχεία για το μηχάνημα
Ονομασία μηχανήματος:
Συμπαγής κύλινδρος
Κατασκευαστής:
Festo
Μοντέλο:
ADVU-63-10-PA
Κατάσταση:
μεταχειρισμένο
Τιμή & Τοποθεσία
σταθερή τιμή συν ΦΠΑ
Τοποθεσία πωλητή:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Γερμανία Γερμανία
Περιγραφή
Πνευματικοί κύλινδροι, κύλινδροι αέρα, τυποποιημένοι κύλινδροι, κύλινδροι σύσφιξης -Δρομή: 10 mm -Διάμετρος εμβόλου: 63 mm -Βάρος εμβόλου: 16 mm -Τιμή: ανά τεμάχιο -Αριθμός: 3 τεμάχια -Διαστάσεις: 68/87 / H87 mm -Βάρος: 1,2 κιλά / τεμάχιο