Festo DN-125-250 S6 PPV
σταθερή τιμή συν ΦΠΑ
Κατάσταση
Μεταχειρισμένο
Τοποθεσία
Wiefelstede Γερμανία
more Images
Festo DN-125-250 S6 PPV
Festo DN-125-250 S6 PPV
Festo DN-125-250 S6 PPV
Festo DN-125-250 S6 PPV
Festo DN-125-250 S6 PPV
Festo DN-125-250 S6 PPV
Στοιχεία για το μηχάνημα
Ονομασία μηχανήματος:
Πνευματικός κύλινδρος
Κατασκευαστής:
Festo
Μοντέλο:
DN-125-250 S6 PPV
Κατάσταση:
μεταχειρισμένο
Τιμή & Τοποθεσία
σταθερή τιμή συν ΦΠΑ
Τοποθεσία:
26215 Wiefelstede, Deutschland Γερμανία
Περιγραφή
-διαδρομή: 250 mm
Gbedpfx Akjiiwgijlol
-Έμβολο: Ø 125 mm
-Ράβδος εμβόλου: Ø 32 mm / M24 x 2
-μέγιστη πίεση: 10 bar