Festo DN-63-300-PPV
σταθερή τιμή συν ΦΠΑ
Κατάσταση
Μεταχειρισμένο
Τοποθεσία
Wiefelstede Γερμανία
more Images
Festo DN-63-300-PPV
Festo DN-63-300-PPV
Festo DN-63-300-PPV
Festo DN-63-300-PPV
Στοιχεία για το μηχάνημα
Ονομασία μηχανήματος:
Πνευματικοί κύλινδρο
Κατασκευαστής:
Festo
Μοντέλο:
DN-63-300-PPV
Κατάσταση:
μεταχειρισμένο
Τιμή & Τοποθεσία
σταθερή τιμή συν ΦΠΑ
Τοποθεσία πωλητή:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Γερμανία Γερμανία
Περιγραφή
Πνευματικοί κύλινδροι, κύλινδροι αέρα, τυποποιημένοι κύλινδροι, κύλινδροι σύσφιξης -Κατασκευαστής: Festo-Τύπος: DN-63-300-PPV-Έμβολο: Ø 63 mm -Πρόοδος: 300 mm -Πίεση: μέγ. 12 bar - Απόσβεση με πνευματικό αέρα: ρυθμιζόμενο και στις δύο πλευρές - Αριθμός: 2x διαθέσιμο - Τιμή: ανά τεμάχιο - Διαστάσεις: 80/80 / H490 mm - Βάρος: 3,85 kg