Festo DNC-40-160-PPV-A
σταθερή τιμή συν ΦΠΑ
Κατάσταση
Μεταχειρισμένο
Τοποθεσία
Wiefelstede Γερμανία
more Images
Festo DNC-40-160-PPV-A
Festo DNC-40-160-PPV-A
Festo DNC-40-160-PPV-A
Festo DNC-40-160-PPV-A
Στοιχεία για το μηχάνημα
Ονομασία μηχανήματος:
Πνευματικότητα
Κατασκευαστής:
Festo
Μοντέλο:
DNC-40-160-PPV-A
Κατάσταση:
καλή (μεταχειρισμένη)
Τιμή & Τοποθεσία
σταθερή τιμή συν ΦΠΑ
Τοποθεσία:
26215 Wiefelstede, DE Γερμανία
Περιγραφή
Πνευματικοί κύλινδροι, κύλινδροι αέρα, τυποποιημένοι κύλινδροι, κύλινδροι σύσφιξης - Τύπος φεστιβάλ: DNC-40-160-PPV-A-Έμβολο: Ø 40 mm - Διάδρομος: 160 mm - Μέγ. Πίεση: 12 bar - Διαστάσεις: 325/55 / H55 mm - Βάρος: 1,5 kg