Festo DNC-63-160-PPV-A
Wiefelstede Γερμανία
more Images
Festo DNC-63-160-PPV-A
Festo DNC-63-160-PPV-A
Festo DNC-63-160-PPV-A
Festo DNC-63-160-PPV-A
Στοιχεία για το μηχάνημα
Ονομασία μηχανήματος:
Πνευματικότητα
Μοντέλο:
DNC-63-160-PPV-A
Κατάσταση:
μεταχειρισμένο
Τιμή & Τοποθεσία
σταθερή τιμή συν ΦΠΑ
Τοποθεσία πωλητή:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Γερμανία Γερμανία
Περιγραφή
Πνευματικοί κύλινδροι, κύλινδροι αέρα, τυποποιημένοι κύλινδροι, κύλινδροι σύσφιξης -Κατασκευαστής: Festo-Τύπος: DNC-63-160-PPV-A-Έμβολο: Ø 63 mm -Πρόοδος: 160 mm -Max. Πίεση: 12 bar - Διαστάσεις: 470/75 / H110 mm - Βάρος: 3,6 kg