Festo DNC-63-80-PPV-A
Wiefelstede Γερμανία
more Images
Festo DNC-63-80-PPV-A
Festo DNC-63-80-PPV-A
Festo DNC-63-80-PPV-A
Festo DNC-63-80-PPV-A
Στοιχεία για το μηχάνημα
Ονομασία μηχανήματος:
Πνευματικός κύλινδρος
Μοντέλο:
DNC-63-80-PPV-A
Κατάσταση:
μεταχειρισμένο
Τιμή & Τοποθεσία
σταθερή τιμή συν ΦΠΑ
Τοποθεσία:
26215 Wiefelstede, Deutschland Γερμανία
Περιγραφή
-Διαδρομή διαδρομής: 80 mm
-Διάμετρος εμβόλου: 63 mm
-Ράβδος εμβόλου: 20 mm
-απορρόφηση άκρου: ρυθμιζόμενο και στις δύο πλευρές
-μέγιστη πίεση: 12 bar