Festo DNU-32-420-PPV-A
σταθερή τιμή συν ΦΠΑ
Κατάσταση
Μεταχειρισμένο
Τοποθεσία
Wiefelstede Γερμανία
more Images
Festo DNU-32-420-PPV-A
Festo DNU-32-420-PPV-A
Festo DNU-32-420-PPV-A
Festo DNU-32-420-PPV-A
Festo DNU-32-420-PPV-A
Festo DNU-32-420-PPV-A
Στοιχεία για το μηχάνημα
Ονομασία μηχανήματος:
Πνευματικότητα
Κατασκευαστής:
Festo
Μοντέλο:
DNU-32-420-PPV-A
Κατάσταση:
καλή (μεταχειρισμένη)
Τιμή & Τοποθεσία
σταθερή τιμή συν ΦΠΑ
Τοποθεσία:
26215 Wiefelstede, DE Γερμανία
Περιγραφή
Πνευματικοί κύλινδροι, κύλινδροι αέρα, πνευματικά κριάρια, έμβολα αέρα -Κατασκευαστής: Festo, τυπικός κύλινδρος τύπου DNU -32-420 -PPV -A -Κτύπημα: 420 mm -Πιστόνι: Ø 32 mm -Ποσότητα: 2 τεμάχια -Τιμή ανά τεμάχιο -Διαστάσεις: 590/90/Υ70 mm -Βάρος: 1,9 κιλά/τεμ.