DNU-80-570-PPV-A
Πνευματικοί κύλινδροι
Festo
DNU-80-570-PPV-A
σταθερή τιμή συν ΦΠΑ
Κατάσταση
Μεταχειρισμένο
Τοποθεσία
Wiefelstede
Στοιχεία για το μηχάνημα
- Ονομασία μηχανήματος:
- Πνευματικοί κύλινδροι
- Κατασκευαστής:
- Festo
- Μοντέλο:
- DNU-80-570-PPV-A
- Κατάσταση:
- καλή (μεταχειρισμένη)
Τιμή & Τοποθεσία
σταθερή τιμή συν ΦΠΑ
- Τοποθεσία:
- 26215 Wiefelstede, DE
- A483-1374
- Αριθμός αναφοράς:
- Ενημέρωση:
- τελευταία στις 16.12.2025
Περιγραφή
Πνευματικός κύλινδρος, αεροκύλινδρος, πνευματικό έμβολο, αεροέμβολο
- Κατασκευαστής: Festo, τυποποιημένος κύλινδρος τύπου DNU-80-570-PPV-A
Gsdpfx Aefxrfroklobl
- Διαδρομή: 570 mm
- Έμβολο: Ø 80 mm
- Ράβδος εμβόλου: Ø 25 mm/M20x1,5
- Διαστάσεις: 785/95/Υ95 mm
- Βάρος: 7 kg
Η αγγελία μεταφράστηκε αυτόματα. Ενδέχεται να υπάρχουν σφάλματα μετάφρασης.
Gsdpfx Aefxrfroklobl
- Διαδρομή: 570 mm
- Έμβολο: Ø 80 mm
- Διαστάσεις: 785/95/Υ95 mm
- Βάρος: 7 kg
Αποστολή αιτήματος
Τηλέφωνο & Φαξ
+49 4402 ... αγγελίες
Αυτές οι αγγελίες μπορεί επίσης να σας ενδιαφέρουν.
Μικρή αγγελία
Wiefelstede
1.891 km
Πνευματικότητα
FestoDNU-80-570-PPV-A
FestoDNU-80-570-PPV-A
Μικρή αγγελία
Salach
1.441 km
Πρέσα διπλής στήλης - Υδραυλική
HYDRAPHPDb 250 (CE)
HYDRAPHPDb 250 (CE)
Jettingen
Υδραυλική πρέσα εκτύπωσης
HYDRAPHPDZb 250
HYDRAPHPDZb 250
Μήκος διαδρομής γραμμικής κίνησης 2480 mm