Festo DSBC-40-320-C-PPVA Hub 320 mm
σταθερή τιμή συν ΦΠΑ
Κατάσταση
Μεταχειρισμένο
Τοποθεσία
Wiefelstede Γερμανία
more Images
Στοιχεία για το μηχάνημα
Ονομασία μηχανήματος:
Πνευματικός κύλινδρος
Κατασκευαστής:
Festo
Μοντέλο:
DSBC-40-320-C-PPVA Hub 320 mm
Κατάσταση:
καλή (μεταχειρισμένη)
Τιμή & Τοποθεσία
σταθερή τιμή συν ΦΠΑ
Τοποθεσία:
26215 Wiefelstede, DE Γερμανία
Περιγραφή
Πνευματικός κύλινδρος, κύλινδρος αέρα, πνευματικό έμβολο, έμβολο αέρα
- Κατασκευαστής: Festo, τυποποιημένος κύλινδρος τύπου DSBC-40-320-C-PPVA
- Διαδρομή: 320 mm
- Έμβολο: Ø 40 mm
Gbjdpfx Akjxwkvujlel
- Ράβδος εμβόλου: Ø 16 mm
- Υποδοχή: Ø 12 mm
- Μέγ. πίεση: 12 bar
- Ποσότητα: 4 διαθέσιμοι κύλινδροι
- Τιμή: ανά τεμάχιο
- Διαστάσεις: 580/55/Υ130 mm