Festo DSNU-25-25.P.A
σταθερή τιμή συν ΦΠΑ
Κατάσταση
Μεταχειρισμένο
Τοποθεσία
Wiefelstede Γερμανία
more Images
Festo DSNU-25-25.P.A
Festo DSNU-25-25.P.A
Festo DSNU-25-25.P.A
Festo DSNU-25-25.P.A
Festo DSNU-25-25.P.A
Στοιχεία για το μηχάνημα
Ονομασία μηχανήματος:
Πνευματικοί κύλινδροι
Κατασκευαστής:
Festo
Μοντέλο:
DSNU-25-25.P.A
Κατάσταση:
καλή (μεταχειρισμένη)
Τιμή & Τοποθεσία
σταθερή τιμή συν ΦΠΑ
Τοποθεσία:
26215 Wiefelstede, DE Γερμανία
Περιγραφή
Πνευματικός κύλινδρος, αεροκύλινδρος, πνευματικό έμβολο, αεροέμβολο
-Διαδρομή: 25 mm
Gsdpfx Asb A S Nhoatsit
-Διάμετρος εμβόλου: Ø 25 mm
-Ράβδος εμβόλου: 10 mm (σύνδεση M 10 x 1,5 σπείρωμα)
-Συνολικό μήκος: 165 mm
-Συνολικό μήκος σε έκταση: 190 mm