IMSA MF 1000 BBIMSA
MF 1000 BB
IMSA MF 1000 BB
IMSA
MF 1000 BB
Έτος κατασκευής
Τοποθεσία
Matelica (MC)
Στοιχεία για το μηχάνημα
- Ονομασία μηχανήματος:
- IMSA MF 1000 BB
- Κατασκευαστής:
- IMSA
- Μοντέλο:
- Έτος κατασκευής:
- 2002
- Κατάσταση:
- έτοιμο προς χρήση (μεταχειρισμένο)
Τιμή & Τοποθεσία
- Τοποθεσία πωλητή:
- Vocabolo Felceto 15, 62024 Matelica (MC), Ιταλία
- A191-70106
- Αριθμός αναφοράς:
- 25U9097
- Ενημέρωση:
Περιγραφή
- ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΟ - ΜΗΧΑΝΗΜΑ ΔΡΑΠΤΗΡΙΟΥ-ΦΡΕΖΑΣ
ΔΙΑΜΗΚΗΣ ΤΑΞΙΔΙ: 1650 mm
ΕΓΚΑΡΣΙΑ ΤΑΞΙΔΙ: 1000 mm
ΚΑΘΕΤΗ ΤΑΞΙΔΙ: 1000 mm
ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑΣ L-T-V: 10 m/min
Gsdowla H Ispfx Aatjit
ΑΞΟΝΑΣ W: 500 mm
ΕΛΑΧΙΣΤΗ ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ ΔΡΑΠΤΗΡΙΟΥ: 5 mm
ΜΕΓΙΣΤΗ ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ ΔΡΑΠΤΗΡΙΟΥ: 40 mm
ΑΞΟΝΑΣ: 1 - 4.200 rpm; 10 kW
ΜΕΓΕΘΟΣ ΤΡΑΠΕΖΙΟΥ: 1000 x 800 mm
ΜΕΓΙΣΤΟ ΕΠΙΤΡΕΠΟΜΕΝΟ ΦΟΡΤΙΟ: 4000 Kg
ΜΟΝΑΔΑ ΕΛΕΓΧΟΥ: SELCA S4040D
ΑΞΕΣΟΥΑΡ: ΧΑΡΤΙΝΟ ΦΙΛΤΡΟ
ΣΗΜΕΙΩΣΗ: ΓΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΕΡΓΑΛΕΙΩΝ 10-ΘΕΣΗΣ ISO40
Η αγγελία μεταφράστηκε αυτόματα. Ενδέχεται να υπάρχουν σφάλματα μετάφρασης.
ΔΙΑΜΗΚΗΣ ΤΑΞΙΔΙ: 1650 mm
ΕΓΚΑΡΣΙΑ ΤΑΞΙΔΙ: 1000 mm
ΚΑΘΕΤΗ ΤΑΞΙΔΙ: 1000 mm
Gsdowla H Ispfx Aatjit
ΑΞΟΝΑΣ W: 500 mm
ΑΞΟΝΑΣ: 1 - 4.200 rpm; 10 kW