KAISER KSTU 1250-12.5-3PR
Έτος κατασκευής
Τοποθεσία
Strassberg Γερμανία
more Images
YouTube video
KAISER KSTU 1250-12.5-3PR
KAISER KSTU 1250-12.5-3PR
KAISER KSTU 1250-12.5-3PR
KAISER KSTU 1250-12.5-3PR
KAISER KSTU 1250-12.5-3PR
KAISER KSTU 1250-12.5-3PR
KAISER KSTU 1250-12.5-3PR
KAISER KSTU 1250-12.5-3PR
Στοιχεία για το μηχάνημα
Ονομασία μηχανήματος:
Αυτόματο μηχάνημα διάτρησης
Κατασκευαστής:
KAISER
Μοντέλο:
KSTU 1250-12.5-3PR
Αριθμός μηχανήματος:
150069
Έτος κατασκευής:
Κατάσταση:
μεταχειρισμένο
Τιμή & Τοποθεσία
Τοποθεσία πωλητή:
Kreuzsteig 6, 72479 Strassberg, Γερμανία Γερμανία
Περιγραφή
Δύναμη πρέσας: 125 t
Ρυθμιζόμενη διαδρομή εμβόλου: 30 - 120 mm
Ρύθμιση εμβόλου: 100 mm
Ύψος εγκατάστασης (διαδρομή κάτω, ρύθμιση πάνω): 450 mm
Απόσταση μεταξύ στηλών Α-Δ: 1.290 mm
Επιφάνεια στερέωσης τραπεζιού περ.: 1.250 x 800 mm
Επιφάνεια στερέωσης εμβόλου περ.: 1.250 x 650 mm
Άνοιγμα διέλευσης στο τραπέζι: 1.050 x 260 mm
Giedpfx Acjuqdhwecst
Διαδρομές ανά λεπτό: 30 - 220 min⁻¹
Ύψος τραπεζιού από το δάπεδο: 1.200 mm
Απαιτούμενη ισχύς: 39 kW
Ύψος από το δάπεδο περ.: 3.800 mm
Διαστάσεις ΜxΠxΥ: 3.500 x 2.200 x 3.800 mm
Βάρος μηχανήματος περ.: 21,5 t
Βασικός εξοπλισμός:
Ηλεκτρική προστασία υπερφόρτωσης, πνευματικός συμπλέκτης, 2 στραβομπάρες, έλεγχος Siemens S7
Πρόσθετος εξοπλισμός:
Ψαλίδα ταινίας AI 40, μέγ. δύναμη κοπής 10 t, μέγ. πάχος ταινίας 4 mm, μέγ. πλάτος ταινίας 400 mm, διατομή ταινίας 600 mm²
Αυτοματισμός:
Τροφοδοτικό ταινίας Kaiser KWV 400, μέγ. πλάτος ταινίας 400 mm, ύψος εισόδου ταινίας πάνω από το τραπέζι: 120 - 300 mm