KAO MING KMC-4000SV-H
Έτος κατασκευής
Τοποθεσία
Babberich Κάτω Χώρες
CNC γερανογέφυρα φρεζομηχανή KAO MING KMC 4000 KAO MING KMC-4000SV-H
more Images
YouTube video
KAO MING KMC-4000SV-H
KAO MING KMC-4000SV-H
KAO MING KMC-4000SV-H
KAO MING KMC-4000SV-H
KAO MING KMC-4000SV-H
KAO MING KMC-4000SV-H
KAO MING KMC-4000SV-H
KAO MING KMC-4000SV-H
KAO MING KMC-4000SV-H
KAO MING KMC-4000SV-H
Στοιχεία για το μηχάνημα
Ονομασία μηχανήματος:
CNC γερανογέφυρα φρεζομηχανή KAO MING KMC 4000
Κατασκευαστής:
KAO MING
Μοντέλο:
KMC-4000SV-H
Έτος κατασκευής:
2008
Κατάσταση:
καλή (μεταχειρισμένη)
Τιμή & Τοποθεσία
Τοποθεσία:
Transito 21, 6909 DA Babberich, Nederland Κάτω Χώρες
Καλέστε
Τεχνικές λεπτομέρειες
Διαδρομή άξονα Χ:
Διαδρομή άξονα Y:
Διαδρομή άξονα Z:
750 χιλ.
Μήκος τραπεζιού:
Πλάτος τραπεζιού:
Φορτίο τραπεζιού:
Περιγραφή
CNC Γερανοφόρο Κέντρο Κατεργασίας KAO MING - KMC 4000 SV-H
Διπλή και επίπεδη γλιστροφόρος κατασκευή οδηγών
Σύστημα αλλαγής κεφαλής για πολυπλευρική κατεργασία μεγάλων τεμαχίων
Αυτόματος εναλλάκτης εργαλείων για οριζόντια και κάθετη φρεζοκεφαλή, με δυνατότητα περιστροφής
Απόσταση τραπεζιού - μύτης ατράκτου: 213–1093 mm
Απόσταση κέντρου ατράκτου από το τραπέζι: 130–… mm
Ευρετηρίαση οριζόντιας κεφαλής: 5 μοίρες x 72 θέσεις
HeidenHain iTNC530 με χειριστήριο HR410
Ροπή ατράκτου: 1018 Nm, ISO 50
Οικουμενικός φρεζοκεφαλή τύπου Huron
Άξονας X: 4230mm
Άξονας Y: 1950mm
Άξονας Z: 750mm
Απόσταση μεταξύ στηριγμάτων: 1500mm
Μήκος τραπεζιού: 4000mm
Πλάτος τραπεζιού: 1250mm
Μέγιστο φορτίο τραπεζιού: 11000kg
Ταχύτητα προώθησης άξονα X: 12000mm/λεπτό
Ταχύτητα προώθησης άξονα Y: 15000mm/λεπτό
Ταχύτητα προώθησης άξονα Z: 12000mm/λεπτό
Υποδοχή εργαλείου: 50ISO/Bt/Mk
Ισχύς ατράκτου: 26kW
Αριθμός θέσεων εναλλάκτη εργαλείων: 30
Μεταφορέας αποβλήτων: Ναι
Σύστημα ψύξης: Ναι
Μήκος: 10100mm
Πλάτος: 4500mm
Ύψος: 4250mm