Nutek NTM 530 WSL-1500-3(S)
Έτος κατασκευής
Τοποθεσία
Γερμανία Γερμανία
more Images
Nutek NTM 530 WSL-1500-3(S)
Nutek NTM 530 WSL-1500-3(S)
Στοιχεία για το μηχάνημα
Ονομασία μηχανήματος:
σταθμός συναρμολόγησης παραθύρων
Κατασκευαστής:
Nutek
Μοντέλο:
NTM 530 WSL-1500-3(S)
Έτος κατασκευής:
2013
Κατάσταση:
έτοιμο προς χρήση (μεταχειρισμένο)
Τιμή & Τοποθεσία
Τοποθεσία:
Deutschland Γερμανία
Αριθμός αναφοράς:
INNO31056
Ενημέρωση:
Περιγραφή
Διατίθεται εν σειρά σταθμός εργασίας Nutek για επιθεώρηση πλακετών (PCB) και χειρονακτική εργασία. Εύρος μήκους εξαρτήματος: 80mm-460mm, εύρος πλάτους: 50mm-407mm, στήριξη ακμής εξαρτήματος: 3mm, ελεύθερος χώρος εξαρτήματος επάνω/κάτω: 30mm/30mm, ύψος μεταφοράς: 925mm-975mm, ταχύτητα ταινίας: 14m/min, διαστάσεις μηχανήματος X/Y/Z: περ. 1500mm/1100mm/2200mm, βάρος: περ. 150kg. Υπάρχει τεκμηρίωση. Δυνατή επιθεώρηση επί τόπου.