Samzon MPT1700-10
Έτος κατασκευής
2026
Κατάσταση
Καινούριο (πλήρως λειτουργικό)
Τοποθεσία
Dalmose Δανία
more Images
YouTube video
Samzon MPT1700-10
Samzon MPT1700-10
Samzon MPT1700-10
Samzon MPT1700-10
Samzon MPT1700-10
Samzon MPT1700-10
Samzon MPT1700-10
Samzon MPT1700-10
Samzon MPT1700-10
Samzon MPT1700-10
Samzon MPT1700-10
Στοιχεία για το μηχάνημα
Ονομασία μηχανήματος:
Κινητός ανατροπέας παλετών
Κατασκευαστής:
Samzon
Μοντέλο:
MPT1700-10
Έτος κατασκευής:
2026
Κατάσταση:
καινούργιο
Λειτουργικότητα:
πλήρως λειτουργικό
Τιμή & Τοποθεσία
Τοποθεσία:
Hovedgaden 19, 4261 Dalmose, Danmark Δανία
Καλέστε
Τεχνικές λεπτομέρειες
Αλλαγέας παλετών:
χειροκίνητος
Περιγραφή
Το Samzon Mobile Pallet Turner 1700-10 είναι εξοπλισμένο με την πιο πρόσφατη γενιά μηχανικών και ηλεκτρονικών εξαρτημάτων. Η μονάδα κίνησης διαθέτει ηλεκτρικό κινητήρα 2,2 kW και το υδροδυναμικό σύστημα ελέγχεται από κινητήρα 3 kW με ενσωματωμένη αντλία.
Gbsdex Ebn Repfx Aklol
Υποβοηθούμενο τιμόνι – Εύκολη κίνηση του τιμονιού.
Μέγιστο άνοιγμα έως 1700 mm / ελάχιστο 550 mm
Μέγιστο βάρος έως 1000 kg
24V - 210Ah