Ο τεμαχιστής ξύλου SCHORR RR100THX εντυπωσιάζει με το πρακτικό του μέγεθος, το οποίο μεγιστοποιεί την ευελιξία κατά τη χρήση σε διαφορετικές τοποθεσίες. Χάρη στο πλάτος του που είναι μόλις 600 mm, ο τεμαχιστής χωράει εύκολα μέσα από κάθε τυπική πόρτα και μπορεί επομένως να χρησιμοποιηθεί και σε χώρους με δύσκολη πρόσβαση (π.χ. κήπους). Με βάρος λειτουργίας 93 kg σε συνδυασμό με τους δύο τροχούς χωρίς σωλήνες, ο καταστροφέας αποθηκεύεται και μεταφέρεται εύκολα, ακόμη και σε περιορισμένους χώρους.
ΑΞΙΌΠΙΣΤΟΣ ΑΠΌ ΚΆΘΕ ΆΠΟΨΗ
Η υψηλής ποιότητας μονάδα κοπής του καταστροφέα διαθέτει 2 λεπίδες και 1 αντιλεπίδα από χάλυβα υψηλής αντοχής. Το υλικό των λεπίδων έχει σχεδιαστεί για τις ειδικές απαιτήσεις του καταστροφέα, είναι εξαιρετικά ανθεκτικό και ταυτόχρονα όχι εύθραυστο. Το χαμηλό ύψος τροφοδοσίας 910 mm διευκολύνει την εισαγωγή του ξύλου και χάρη στη μεγάλη χοάνη τροφοδοσίας, εξοικονομείτε χρόνο επεξεργαζόμενοι γρήγορα μεγάλες ποσότητες.
ΥΨΗΛΌ ΕΠΊΠΕΔΟ ΑΣΦΆΛΕΙΑΣ ΚΑΙ ΕΥΚΟΛΊΑ ΣΤΗ ΧΡΉΣΗ
ΧΑΜΗΛΉ ΚΑΤΑΝΆΛΩΣΗ ΚΑΥΣΊΜΟΥ
Τεχνικά στοιχεία
Κατασκευαστής (συντομογραφία): SCHORR
Ονομασία τύπου του κατασκευαστή: RR100THX
Τύπος κίνησης: ιμάντας 13x860Li
Μέγ. Πάχος κλάδου: 100mm
Τύπος τεμαχισμού: τύμπανο, αυτοτροφοδοτούμενο
Αριθμός λεπίδων: 2 + 1 αντιλεπίδα
Ίδιο βάρος: 93kg
Βασικές διαστάσεις
Συνολικό μήκος: 1450mm
Συνολικό πλάτος: 600mm
Συνολικό ύψος: 1080mm
Γωνία απόρριψης: 360º
Χωρητικότητα κινητήρα
Εκτόπισμα: 196ccm
Μέγιστη ισχύς: 4,1kW / 5,6PS
Μίζα: Αντίστροφη μίζα
Η ομάδα εμπειρογνωμόνων μας θα χαρεί να απαντήσει σε κάθε απορία σας σχετικά με το SCHORR HOLZHÄCKSLER 100MM ASTSTÄRKE RR100THX. Ανυπομονούμε να σας ακούσουμε και να σας βοηθήσουμε με συμβουλές.
Η αγγελία μεταφράστηκε αυτόματα. Ενδέχεται να υπάρχουν σφάλματα μετάφρασης.
SCHORR ΤΕΜΑΧΙΣΤΉΣ ΞΎΛΟΥ ΠΆΧΟΥΣ ΚΛΑΔΙΏΝ 100MM RR100THX
Ισχυρός τεμαχιστής ξύλου για κλαδιά με διάμετρο έως 10cm. Εξαιρετικά ανθεκτικός και συμπαγής.
-- Βενζινοκινητήρας 196 κ.εκ. με 5,6 HP
Gedpfx Ajt Ivaajklsit
-- Αυτοτροφοδοτούμενος, δεν απαιτείται πρόσθετη πίεση
-- Εκτίναξη 360°
-- Συμπαγές μέγεθος
-- Υψηλή φιλικότητα προς το χρήστη
-- Εξαιρετικά στιβαρό και αξιόπιστο
ΕΞΟΠΛΙΣΜΌΣ/ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΆ
ΙΣΧΥΡΌ ΕΛΑΦΡΎ
ΑΞΙΌΠΙΣΤΟΣ ΑΠΌ ΚΆΘΕ ΆΠΟΨΗ
ΧΑΜΗΛΉ ΚΑΤΑΝΆΛΩΣΗ ΚΑΥΣΊΜΟΥ
Τεχνικά στοιχεία
Μέγ. Πάχος κλάδου: 100mm
Ίδιο βάρος: 93kg
Βασικές διαστάσεις
Συνολικό μήκος: 1450mm
Συνολικό πλάτος: 600mm
Συνολικό ύψος: 1080mm
Χωρητικότητα κινητήρα
Εκτόπισμα: 196ccm
Μέγιστη ισχύς: 4,1kW / 5,6PS
Μίζα: Αντίστροφη μίζα