SCHULER SP250-1.6-1.6 sn.84/20.5917
Έτος κατασκευής
Τοποθεσία
Strassberg Γερμανία
more Images
YouTube video
Στοιχεία για το μηχάνημα
Ονομασία μηχανήματος:
Τύπος διπλής στήλης
Κατασκευαστής:
SCHULER
Μοντέλο:
SP250-1.6-1.6 sn.84/20.5917
Έτος κατασκευής:
1985
Κατάσταση:
μεταχειρισμένο
Τιμή & Τοποθεσία
Τοποθεσία πωλητή:
Kreuzsteig 6, 72479 Strassberg, Γερμανία Γερμανία
Περιγραφή
Συνολική δύναμη πίεσης: 250 t
Διαδρομή εμβόλου: 70 / 250 mm
Ρύθμιση εμβόλου: 160 mm
Εξαγωγέας στο έμβολο: 20 t
Διαδρομή εξαγωγέα στο έμβολο: 10 mm
Ύψος εγκατάστασης (κάτω διαδρομή, πάνω ρύθμιση): 520 mm
Πλευρική απόσταση μεταξύ των ορθοστατών: 1.300 mm
Επιφάνεια τοποθέτησης τραπεζιού περ.: 1.600 x 1.600 mm
Gedpfxoyvkuko Aatoit
Αριθμός διαδρομών ανά λεπτό: 0 - 50 min⁻¹
Απαίτηση ισχύος: 33 kW
Ύψος πάνω από το δάπεδο περ.: 5.500 mm
Βάρος μηχανήματος περ.: 58 t
Τροφοδοσία με κυλίνδρους
Πλάτος ταινίας: 1.250 mm
Μέγιστο πάχος ταινίας: 0,3 - 1,6 mm