SOPREM BRH 7-200-80U-1250 BAP
Έτος κατασκευής
Τοποθεσία
Gräfenthal Γερμανία
more Images
SOPREM BRH 7-200-80U-1250 BAP
SOPREM BRH 7-200-80U-1250 BAP
SOPREM BRH 7-200-80U-1250 BAP
SOPREM BRH 7-200-80U-1250 BAP
SOPREM BRH 7-200-80U-1250 BAP
SOPREM BRH 7-200-80U-1250 BAP
SOPREM BRH 7-200-80U-1250 BAP
Στοιχεία για το μηχάνημα
Ονομασία μηχανήματος:
Συνδυασμός μπομπίνας-σκηνοθέτη
Κατασκευαστής:
SOPREM
Μοντέλο:
BRH 7-200-80U-1250 BAP
Έτος κατασκευής:
1999
Κατάσταση:
καλή (μεταχειρισμένη)
Τιμή & Τοποθεσία
Τοποθεσία:
Gräfenthaler Str. 4, 98743 Gräfenthal, Deutschland Γερμανία
Αριθμός αναφοράς:
Lg 33922
Ενημέρωση:
Περιγραφή
Lg 33922
Συνδυασμός ξετυλίγματος-σφιγκτήρα
SOPREM BRH 7-200-80U-1250 BAP
Πλάτος λωρίδας max. 200 mm
Μέγιστο βάρος πηνίου 1.250 kg
Εύρος εξάπλωσης περίπου 380 έως 430 mm
Εξωτερική διάμετρος πηνίου max. 1.300 mm
Πάχος λωρίδας περίπου 0,8 έως 3 mm