TUGRAAC-400
TUGRAAC-400
Μικρή αγγελία
Oradea
886 km
πλήρης γραμμή παραγωγής
Urban
Urban
Μικρή αγγελία
Enschede
1.861 km
TUGRA AC-400
TUGRAAC-400
TUGRAAC-400
Mudersbach
1.699 km
Οριζόντια πριονοκορδέλλα
BernardoHBS 275 - 400 V
BernardoHBS 275 - 400 V
Nordhorn
Chipboard Floor covering Storage platform Board
1.000 m², 2.500 mm x 2.000 mm x 38 mmAusführung: P6