8GP40-LSA35-00244 S000-3 8GP40-080- -008S2L3
Σερβοκινητήρας με κιβώτιο ταχυτήτων
B&R
σταθερή τιμή συν ΦΠΑ
Έτος κατασκευής
Τοποθεσία
Wiefelstede
Στοιχεία για το μηχάνημα
- Ονομασία μηχανήματος:
- Σερβοκινητήρας με κιβώτιο ταχυτήτων
- Κατασκευαστής:
- B&R
- Έτος κατασκευής:
- 2021
- Κατάσταση:
- πολύ καλή (μεταχειρισμένο)
Τιμή & Τοποθεσία
σταθερή τιμή συν ΦΠΑ
- Τοποθεσία:
- 26215 Wiefelstede, DE
- A204-38655
- Αριθμός αναφοράς:
- Ενημέρωση:
Περιγραφή
- Κατασκευαστής: B&R, σερβοκιβώτιο ταχυτήτων 8GP40-LSA35-00244
- Κινητήρας: τύπος 030S000-3
- Τάση: 400 V
- Κιβώτιο ταχυτήτων: 8GP40-080--008S2L3 i=008
- Άξονας: Ø 20 x 35 mm
- Διαστάσεις: 308/90/Υ133 mm
Gsdpfx Aasxt Dx Ueteit
- Συνολικό βάρος: 5,8 kg
Η αγγελία μεταφράστηκε αυτόματα. Ενδέχεται να υπάρχουν σφάλματα μετάφρασης.
- Κινητήρας: τύπος 030S000-3
- Τάση: 400 V
- Άξονας: Ø 20 x 35 mm
- Διαστάσεις: 308/90/Υ133 mm