CD160-2500
Πιεστικό σύστημα ντίζελ 2500 bar 25 l/min
DEN-JET
CD160-2500
Έτος κατασκευής
2017
Κατάσταση
Μεταχειρισμένο
(πλήρως λειτουργικό)
Τοποθεσία
Rheda-Wiedenbrück
Στοιχεία για το μηχάνημα
- Ονομασία μηχανήματος:
- Κατασκευαστής:
- DEN-JET
- Μοντέλο:
- CD160-2500
- Έτος κατασκευής:
- 2017
- Κατάσταση:
- μεταχειρισμένο
- Λειτουργικότητα:
- πλήρως λειτουργικό
- Ώρες λειτουργίας:
- 300 h
Τιμή & Τοποθεσία
- Τοποθεσία:
- 33378 Rheda-Wiedenbrück, Deutschland
Καλέστε
Τεχνικές λεπτομέρειες
- Συνολικό πλάτος:
- Συνολικό μήκος:
- Συνολικό ύψος:
- Πίεση:
- Λειτουργική πίεση:
- Καύσιμο:
- ντίζελ
- Συνολικό βάρος:
- Μέγιστη ταχύτητα περιστροφής:
- Μήκος σωλήνα υψηλής πίεσης:
- Κενό βάρος:
- Χωρητικότητα δεξαμενής καυσίμου:
- 140 λ
- Τύπος ψύξης:
- νερό
- Ισχύς:
- 120 kW (163,15 ίππους)
- Πίεση νερού:
- Χωρητικότητα αντλίας:
- 25 λ/λεπτό
- Εξοπλισμός:
- Διαθέσιμη πινακίδα τύπου, γερανός
Λεπτομέρειες προσφοράς
- Αναγνωριστικό αγγελίας:
- A204-51375
- Αριθμός αναφοράς:
Περιγραφή
CD160-2500 με 2500 bar και 25 l/min. Η αντλία κινείται από έναν υδρόψυκτο 4-κύλινδρο ντιζελοκινητήρα SISU. Το πλαίσιο είναι κατασκευασμένο εξ ολοκλήρου από γαλβανισμένο χάλυβα, προσφέροντας μεγάλη αντοχή και προστασία από τη διάβρωση. Το πλαίσιο διαθέτει λαστιχένια πόδια, υποδοχές για περονοφόρο ανυψωτικό και κρίκους ανύψωσης σε όλες τις γωνίες. Το μηχάνημα έχει γαλβανισμένη οροφή με πλευρική βάση για προστασία και αποθήκευση, π.χ. εύκαμπτων σωλήνων υψηλής πίεσης. Παρόμοιο αλλά όχι Dynajet, Falch, Hammelmann, Kamat, Uraca, Woma, κ.λπ.
Γενικές προδιαγραφές:
Εργασιακή πίεση: 2500 bar
Παροχή: 25 l/min
Μέγιστη ταχύτητα αντλίας: 560 rpm
Κινητήρας: 4-κύλινδρος SISU diesel
Ισχύς κινητήρα: 119,3 kW
Στροφές κινητήρα: 1800 rpm
Gedpfoxufbtjx Accjit
Δεξαμενή: 140 L
Μέγιστη κατανάλωση καυσίμου: 26 L/h
Διαστάσεις και βάρος SKID: 2160mm x 1350mm x 1700mm (1850 kg)
Περιλαμβάνει βασικό εξοπλισμό.
Η αγγελία μεταφράστηκε αυτόματα. Ενδέχεται να υπάρχουν σφάλματα μετάφρασης.
Γενικές προδιαγραφές:
Εργασιακή πίεση: 2500 bar
Παροχή: 25 l/min
Ισχύς κινητήρα: 119,3 kW
Στροφές κινητήρα: 1800 rpm
Gedpfoxufbtjx Accjit
Δεξαμενή: 140 L
Περιλαμβάνει βασικό εξοπλισμό.
Έγγραφα
Προμηθευτής
Σημείωση: Εγγραφείτε δωρεάν ή συνδεθείτε, για να αποκτήσετε πρόσβαση σε όλες τις πληροφορίες.
62 Αγγελίες online
Αποστολή αιτήματος
Τηλέφωνο & Φαξ
Αυτές οι αγγελίες μπορεί επίσης να σας ενδιαφέρουν.
Μικρή αγγελία
Witten
1.777 km
Κεντρικός τόρνος και τόρνος άξονα
COLCHESTERMASTIFF VS 1800
COLCHESTERMASTIFF VS 1800
Μικρή αγγελία
L'alcúdia de Crespíns
1.936 km
Παράλληλος τόρνος
GurutzpeSuper A 400/6000
GurutzpeSuper A 400/6000
Mudersbach
Τόρνος
BernardoTitan 660 x 2000
BernardoTitan 660 x 2000
Radeberg
Φυγοκεντρική αντλία Αντλία τροφοδοσίας λέβητα
KSBWKF 50/7 ; 30kW ; 20m³/h ; 214m
Homburg
Ηλεκτρικός κινητήρας
Siemens3-MOT.1LA8 317-4PB91-Z
Siemens3-MOT.1LA8 317-4PB91-Z
Kolbudy
καθαριστικό υψηλής πίεσης
HammelmannSpiderjet M Edge
HammelmannSpiderjet M Edge
Reichenbach am Heuberg
Μηχανή διάτρησης και διάνοιξης οπών
SteinelGT 6.52
SteinelGT 6.52
Sant Joan d'Alacant
Αντλία Uraca 624, 520 bar 167 λίτρα