Κέντρο κατεργασίας CNC - 5 άξονεςDMG MORI
DMF 360-11
Κέντρο κατεργασίας CNC - 5 άξονες
DMG MORI
DMF 360-11
Έτος κατασκευής
2015
Κατάσταση
Μεταχειρισμένο
Τοποθεσία
Halberstadt 

Στοιχεία για το μηχάνημα
- Ονομασία μηχανήματος:
- Κέντρο κατεργασίας CNC - 5 άξονες
- Κατασκευαστής:
- DMG MORI
- Μοντέλο:
- DMF 360-11
- Έτος κατασκευής:
- 2015
- Κατάσταση:
- καλή (μεταχειρισμένη)
Τιμή & Τοποθεσία
- Τοποθεσία:
- 38820 Halberstadt

Καλέστε
Λεπτομέρειες προσφοράς
- Αναγνωριστικό αγγελίας:
- A221-09988
- Αριθμός αναφοράς:
- 10647
- Ενημέρωση:
- τελευταία στις 12.06.2026
Περιγραφή
Αρ. Αναφοράς: 10647
Κατασκευαστής: DMG MORI
Τύπος: DMF 360-11
Έτος κατασκευής: 2015
Τύπος ελέγχου: CNC
Σύστημα ελέγχου: Heidenhain iTNC 530
Τοποθεσία αποθήκευσης: Halberstadt
Χώρα προέλευσης: Γερμανία
Αρ. Σειράς: 2903XXXX
Αρ. Μηχανήματος: 591XX
Διαδρομή X: 3.600 mm
Διαδρομή Y: 1.100 mm
Διαδρομή Z: 900 mm
Μέγ. βάρος κατεργαζόμενου τεμαχίου: 8.000 kg
Μέγ. βάρος εργαλείου: 5 kg
Μέγ. μήκος εργαλείου από μύτη ατράκτου: 300 mm
Διάμετρος εργαλείου με 2 ελεύθερες θέσεις: 130 mm
Τύπος υποδοχής εργαλείων: HSK 63
Αριθμός θέσεων εργαλείων στο magazino: 120
Εναλλάκτης εργαλείων: 60
Njdpfxszc D Hfo Aazodb
Στροφές ατράκτου: 20.000 στρ./λεπτό
Μεγ. ροπή: 288 / 187 Nm
Ταχείες μετατοπίσεις X/Y/Z: 80 x 60 x 60 m/min
Κύρια κίνηση: 35 / 25 kW
Εσωτερική ψύξη: 40 bar
Δοχείο ψυκτικού: 600 l
Επιπλέον πληροφορίες:
- Σταθερό τραπέζι, συχνά με ενσωματωμένο NC-στρογγυλό τραπέζι (έκδοση FD)
- Άτρακτος: Τυπικά 10.000 στρ./λεπτό, προαιρετικά δυνατότερες εκδόσεις
- Σχεδιασμός κινητής γέφυρας: Βέλτιστο για εκκρεμή κατεργασία και μακριά τεμάχια
- Σταθερότητα: Η βάση της μηχανής από μεταλλοσυνθετικό εξασφαλίζει υψηλή απόσβεση κραδασμών και ακρίβεια
- 5 άξονες: Συνήθως εξοπλισμένο με NC-κεφαλή φρεζαρίσματος με άξονα B
Το μηχάνημα μπορεί να επιθεωρηθεί υπό τάση κατόπιν συνεννόησης.
Η αγγελία μεταφράστηκε αυτόματα. Ενδέχεται να υπάρχουν σφάλματα μετάφρασης.
Κατασκευαστής: DMG MORI
Τύπος: DMF 360-11
Έτος κατασκευής: 2015
Τύπος ελέγχου: CNC
Σύστημα ελέγχου: Heidenhain iTNC 530
Τοποθεσία αποθήκευσης: Halberstadt
Χώρα προέλευσης: Γερμανία
Αρ. Σειράς: 2903XXXX
Αρ. Μηχανήματος: 591XX
Διαδρομή X: 3.600 mm
Διαδρομή Y: 1.100 mm
Διαδρομή Z: 900 mm
Μέγ. βάρος κατεργαζόμενου τεμαχίου: 8.000 kg
Μέγ. βάρος εργαλείου: 5 kg
Μέγ. μήκος εργαλείου από μύτη ατράκτου: 300 mm
Διάμετρος εργαλείου με 2 ελεύθερες θέσεις: 130 mm
Τύπος υποδοχής εργαλείων: HSK 63
Αριθμός θέσεων εργαλείων στο magazino: 120
Εναλλάκτης εργαλείων: 60
Njdpfxszc D Hfo Aazodb
Στροφές ατράκτου: 20.000 στρ./λεπτό
Μεγ. ροπή: 288 / 187 Nm
Ταχείες μετατοπίσεις X/Y/Z: 80 x 60 x 60 m/min
Κύρια κίνηση: 35 / 25 kW
Εσωτερική ψύξη: 40 bar
Δοχείο ψυκτικού: 600 l
Επιπλέον πληροφορίες:
- Σταθερό τραπέζι, συχνά με ενσωματωμένο NC-στρογγυλό τραπέζι (έκδοση FD)
- Άτρακτος: Τυπικά 10.000 στρ./λεπτό, προαιρετικά δυνατότερες εκδόσεις
- Σχεδιασμός κινητής γέφυρας: Βέλτιστο για εκκρεμή κατεργασία και μακριά τεμάχια
- Σταθερότητα: Η βάση της μηχανής από μεταλλοσυνθετικό εξασφαλίζει υψηλή απόσβεση κραδασμών και ακρίβεια
- 5 άξονες: Συνήθως εξοπλισμένο με NC-κεφαλή φρεζαρίσματος με άξονα B
Το μηχάνημα μπορεί να επιθεωρηθεί υπό τάση κατόπιν συνεννόησης.
Η αγγελία μεταφράστηκε αυτόματα. Ενδέχεται να υπάρχουν σφάλματα μετάφρασης.
Αυτές οι αγγελίες μπορεί επίσης να σας ενδιαφέρουν.
Επιτυχής
Το μήνυμά σας εστάλη.
Μικρή αγγελία
Trittau
1.837 km
καθολικό κέντρο κατεργασίας
DMG MORIDMF 360/11
DMG MORIDMF 360/11
Επιτυχής
Το μήνυμά σας εστάλη.
Μικρή αγγελία
Trittau
1.837 km
καθολικό κέντρο κατεργασίας
DMG MORIDMU 95 monoBlock
DMG MORIDMU 95 monoBlock
Επιτυχής
Το μήνυμά σας εστάλη.
Μικρή αγγελία
Leingarten
1.508 km
καθολικό κέντρο κατεργασίας
DMG MORIDMF 360|11 linear
DMG MORIDMF 360|11 linear
Επιτυχής
Το μήνυμά σας εστάλη.
Μικρή αγγελία
Γερμανία
1.647 km
Μηχανή λείανσης οδοντωτών τροχών - Εξωτερική οδόντωση
REISHAUERRZ362A
REISHAUERRZ362A
Επιτυχής
Το μήνυμά σας εστάλη.
Μικρή αγγελία
Babberich
1.872 km
Τόρνος CNC με άξονα Y Okuma LT-2000EX
OkumaLT-2000 EX
OkumaLT-2000 EX
Επιτυχής
Το μήνυμά σας εστάλη.
Μικρή αγγελία
Sittard
1.821 km
Βαρέως τύπου περονοφόρο ανυψωτικό πετρελαίου 18 τόνων
KalmarDCG 180-12 | 2019
KalmarDCG 180-12 | 2019
Επιτυχής
Το μήνυμά σας εστάλη.
Μικρή αγγελία
Trittau
1.837 km
Μηχανή μέτρησης συντεταγμένων
MITUTOYOCrysta-Apex S123010
MITUTOYOCrysta-Apex S123010
Επιτυχής
Το μήνυμά σας εστάλη.
Μικρή αγγελία
București
688 km
μηχανή λείανσης ολίσθησης
Fritz HeckertSFBZ 1800x4000
Fritz HeckertSFBZ 1800x4000
Επιτυχής
Το μήνυμά σας εστάλη.
Μικρή αγγελία
Enschede
1.864 km
Πριόνι ταινίας
BEKA-MAKBMSY-230DGH
BEKA-MAKBMSY-230DGH
Επιτυχής
Το μήνυμά σας εστάλη.
Μικρή αγγελία
Γερμανία
1.611 km
Κέντρο κατεργασίας 5 αξόνων CNC
MazakVARIAXIS j-500
MazakVARIAXIS j-500
Η αγγελία σας διαγράφηκε με επιτυχία
Παρουσιάστηκε σφάλμα























































































































































































