DN Solutions PUMA DNT2600M
Έτος κατασκευής
2026
Κατάσταση
Καινούριο (πλήρως λειτουργικό)
Τοποθεσία
Νότια Κορέα Νότια Κορέα
Τόρνος CNC με άξονα C, 10 ίντσες DN Solutions PUMA DNT2600M
more Images
DN Solutions PUMA DNT2600M
DN Solutions PUMA DNT2600M
DN Solutions PUMA DNT2600M
DN Solutions PUMA DNT2600M
Στοιχεία για το μηχάνημα
Ονομασία μηχανήματος:
Τόρνος CNC με άξονα C, 10 ίντσες
Κατασκευαστής:
DN Solutions
Μοντέλο:
PUMA DNT2600M
Έτος κατασκευής:
2026
Κατάσταση:
καινούργιο
Λειτουργικότητα:
πλήρως λειτουργικό
Τιμή & Τοποθεσία
Τοποθεσία:
Güney Kore Νότια Κορέα
Περιγραφή
DN Solutions PUMA DNT2600M
Τύπος: Κέντρο Τόρνου CNC (με εργαλεία ενεργειακής μετάδοσης)
Μονάδα Ελέγχου: Fanuc
Gsdjy R E Stopfx Aatjit
Τσοκ: 10 ίντσες με άξονα C
Διάμετρος διέλευσης μπάρας: 81 mm
Μέγιστη διάμετρος τόρνευσης: 380 mm
Μέγιστο μήκος τόρνευσης: 610 mm
Διαδρομή άξονα X: 260 mm
Διαδρομή άξονα Z: 658–680 mm
Στροφές ατράκτου: 3500 rpm
Ισχύς ατράκτου: 22–26 kW
Μέγιστη ροπή: 327–735 Nm