Festo DC-100-0140PPV
σταθερή τιμή συν ΦΠΑ
Κατάσταση
Μεταχειρισμένο
Τοποθεσία
Wiefelstede Γερμανία
more Images
Festo DC-100-0140PPV
Festo DC-100-0140PPV
Festo DC-100-0140PPV
Στοιχεία για το μηχάνημα
Ονομασία μηχανήματος:
Πνευματικοί κύλινδρο
Κατασκευαστής:
Festo
Μοντέλο:
DC-100-0140PPV
Κατάσταση:
μεταχειρισμένο
Τιμή & Τοποθεσία
σταθερή τιμή συν ΦΠΑ
Τοποθεσία πωλητή:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Γερμανία Γερμανία
Περιγραφή
Πνευματικοί κύλινδροι, κύλινδροι αέρα, τυποποιημένοι κύλινδροι, κύλινδροι σύσφιξης -Κατασκευαστής: Festo-Τύπος: DC-100-0140PPV-Έμβολο: Ø 100 mm -Πρόοδος: 140 mm -Πίεση: μέγ. 12 bar - Πνευματική απόσβεση: ρυθμιζόμενο και στις δύο πλευρές - Αριθμός: 1x διαθέσιμο - Τιμή: ανά τεμάχιο - Διαστάσεις: 138 / H395 mm - Βάρος: 8,5 kg