Festo DN-40-600-PPV
σταθερή τιμή συν ΦΠΑ
Κατάσταση
Μεταχειρισμένο
Τοποθεσία
Wiefelstede Γερμανία
more Images
Festo DN-40-600-PPV
Festo DN-40-600-PPV
Festo DN-40-600-PPV
Στοιχεία για το μηχάνημα
Ονομασία μηχανήματος:
Πνευματικοί κύλινδρο
Κατασκευαστής:
Festo
Μοντέλο:
DN-40-600-PPV
Κατάσταση:
μεταχειρισμένο
Τιμή & Τοποθεσία
σταθερή τιμή συν ΦΠΑ
Τοποθεσία πωλητή:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Γερμανία Γερμανία
Περιγραφή
Πνευματικοί κύλινδροι, κύλινδροι αέρα, τυποποιημένοι κύλινδροι, κύλινδροι σύσφιξης -Κατασκευαστής: Festo-Τύπος: DN-40-600-PPV-Έμβολο: Ø 40 mm -Πρόοδος: 600 mm -Πίεση: μέγ. 12 bar - Απόσβεση με πνευματικό αέρα: ρυθμιζόμενο και στις δύο πλευρές - Αριθμός: 1x διαθέσιμο - Τιμή: ανά τεμάχιο - Διαστάσεις: 55/55 / H785 mm - Βάρος: 3,45 kg