Festo DNG-32-160-PPV-A Hub 160 mm
σταθερή τιμή συν ΦΠΑ
Κατάσταση
Μεταχειρισμένο
Τοποθεσία
Wiefelstede Γερμανία
more Images
Στοιχεία για το μηχάνημα
Ονομασία μηχανήματος:
Πνευματικός κύλινδρος
Κατασκευαστής:
Festo
Μοντέλο:
DNG-32-160-PPV-A Hub 160 mm
Κατάσταση:
καλή (μεταχειρισμένη)
Τιμή & Τοποθεσία
σταθερή τιμή συν ΦΠΑ
Τοποθεσία:
26215 Wiefelstede, DE Γερμανία
Περιγραφή
- Κατασκευαστής: Festo, τυποποιημένος διπλής ενέργειας κύλινδρος τύπου DNG-32-160-PPV-A
- Διαδρομή: 160 mm
- Έμβολο: Ø 63 mm
- Ράβδος εμβόλου: Ø 12 mm
- Μέγ. πίεση: 12 bar
- Ποσότητα: διαθέσιμα 3 τεμάχια
- Τιμή: ανά τεμάχιο
Gbsdpfxsw Up Ixj Aklel
- Διαστάσεις: 308/50/Υ50 mm