HAAS TR-310HAAS
TR-310
HAAS TR-310
HAAS
TR-310
Έτος κατασκευής
Τοποθεσία
Ιταλία
Στοιχεία για το μηχάνημα
- Ονομασία μηχανήματος:
- HAAS TR-310
- Κατασκευαστής:
- HAAS
- Μοντέλο:
- Έτος κατασκευής:
- 2018
- Κατάσταση:
- έτοιμο προς χρήση (μεταχειρισμένο)
Τιμή & Τοποθεσία
- Τοποθεσία:
- , Ιταλία
Καλέστε
Τεχνικές λεπτομέρειες
- Φορτίο τραπεζιού:
- 227 κιλ
- Αριθμός αξόνων:
- 5
Λεπτομέρειες προσφοράς
- Αναγνωριστικό αγγελίας:
- A207-04060
- Αριθμός αναφοράς:
- IT-MIL-HAA-2018-00005
- Ενημέρωση:
Περιγραφή
Αυτή η 5-αξονική HAAS TR-310 κατασκευάστηκε το 2018. Διαθέτει διάμετρο τραπεζιού 310 mm, μέγιστη διαδρομή τεμαχίου 787 mm και μπορεί να διαχειριστεί φορτία έως 227 kg. Με μέγιστη ταχύτητα περιστροφής 50°/sec και εύρος κίνησης ±120°, είναι ιδανική για πολύπλοκες κατεργασίες. Αν αναζητάτε κορυφαίες φρέζες, εξετάστε τη μηχανή HAAS TR-310 που προσφέρουμε προς πώληση. Επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με τη μηχανή.
• Κατάσταση: Πλήρως καινούρια, αχρησιμοποίητη
• Διάμετρος τραπεζιού: 310 mm
• Μέγ. διαδρομή τεμαχίου: 787 mm
• Τυπικές αυλακώσεις Τ: 6 στις 60°
• Μέγ. ταχύτητα περιστροφής: 50°/sec (άξονας Β – κλίση)
Gedpex D I H Rofx Aatsit
• Αντίδραση: 30 arc-sec
• Αναλογία μετάδοσης: 3:1
• Μέγ. ταχύτητα: 50°/sec
• Μέγ. ανοχή ομοκεντρικότητας: 0,025 mm
• Εύρος κίνησης: ±120°
• Ακρίβεια: ±15 arc-sec
• Επαναληψιμότητα: 10 arc-sec
Η αγγελία μεταφράστηκε αυτόματα. Ενδέχεται να υπάρχουν σφάλματα μετάφρασης.
• Διάμετρος τραπεζιού: 310 mm
Gedpex D I H Rofx Aatsit
• Αντίδραση: 30 arc-sec
• Αναλογία μετάδοσης: 3:1
• Εύρος κίνησης: ±120°
• Ακρίβεια: ±15 arc-sec
• Επαναληψιμότητα: 10 arc-sec
Αυτές οι αγγελίες μπορεί επίσης να σας ενδιαφέρουν.
Μικρή αγγελία
Dewsbury
2.406 km
ΤΡΑΠΈΖΙ ΜΕ ΆΞΟΝΑ 5 ΆΞΟΝΕΣ 310MM ΓΙΑ ΤΗΝ HAAS