KELLENBERGER KEL-VARIA UR 175-1000
Έτος κατασκευής
Τοποθεσία
Kirchheim unter Teck Γερμανία
Μηχανή κυλινδρικής λείανσης - Universal KELLENBERGER KEL-VARIA UR 175-1000
more Images
Στοιχεία για το μηχάνημα
Ονομασία μηχανήματος:
Μηχανή κυλινδρικής λείανσης - Universal
Κατασκευαστής:
KELLENBERGER
Μοντέλο:
KEL-VARIA UR 175-1000
Έτος κατασκευής:
1995
Κατάσταση:
μεταχειρισμένο
Τιμή & Τοποθεσία
Τοποθεσία:
73230 Kirchheim-BEMA Γερμανία
Αριθμός αναφοράς:
1056-8382U
Ενημέρωση:
Περιγραφή
Διάμετρος λείανσης: 350 mm
Μήκος λείανσης: 1000 mm
Ύψος μεταξύ κέντρων: 175 mm
Μερικώς ανακατασκευασμένο μηχάνημα με πρωτόκολλο μέτρησης σύμφωνα με ανοχές καινούργιας μηχανής
ΝΕΑ μονάδα ελέγχου Eckelmann ENC
με λογισμικό λείανσης BEMA
Gjdpfx Asyatx Soklebl
Αριθμητικά ελεγχόμενος άξονας Β
Εσωτερική συσκευή λείανσης, διάμετρος 80 mm
Δίσκος λείανσης αριστερά διάμετρος 400 mm
Δίσκος λείανσης δεξιά διάμετρος 300 mm