Lenze G50BH121MVAR2C00 M55AP080M045E00CTZ
σταθερή τιμή συν ΦΠΑ
Έτος κατασκευής
Τοποθεσία
Wiefelstede Γερμανία
Κινητήρας με μειωτήρα 0,75 kW, 106 στροφές/λεπτό Lenze G50BH121MVAR2C00  M55AP080M045E00CTZ
more Images
Στοιχεία για το μηχάνημα
Ονομασία μηχανήματος:
Κινητήρας με μειωτήρα 0,75 kW, 106 στροφές/λεπτό
Κατασκευαστής:
Lenze
Μοντέλο:
G50BH121MVAR2C00 M55AP080M045E00CTZ
Έτος κατασκευής:
2018
Κατάσταση:
πολύ καλή (μεταχειρισμένο)
Τιμή & Τοποθεσία
σταθερή τιμή συν ΦΠΑ
Τοποθεσία:
26215 Wiefelstede, DE Γερμανία
Περιγραφή
- Κιβώτιο ταχυτήτων: Τύπος G50BH121MVAR2C00
- Στροφές: 106,0 στρ./λεπτό / Ροπή: 65 Nm
Gedpext Dniefx Ab Aeit
- Κινητήρας: Τύπος M55AP080M045E00CTZ
- Ισχύς: 0,75 kW / 50 Hz
- Άξονας: Ø 25 x 45 mm
- Βαθμός προστασίας: IP55
- Ποσότητα: 4x κινητήρες με γρανάζια διαθέσιμοι
- Τιμή: ανά τεμάχιο
- Διαστάσεις: 490/160/Υ230 mm