MORI SEIKI - NH 4000 DCG
- Αλλαγή παλετών
Gbodpjwbi Adjfx Aklol
- Επιλογές ελέγχου
Επανεκκίνηση προγράμματος, κυλινδρική και σπειροειδής παρεμβολή
Κύκλοι φρεζαρίσματος υψηλής ταχύτητας, κύκλοι φρεζαρίσματος νησίδας και τσέπης
Η αγγελία μεταφράστηκε αυτόματα. Ενδέχεται να υπάρχουν σφάλματα μετάφρασης.
y-travel 560 χλστ
z-travel 630 χλστ
Έλεγχος MSX 701 III MAPPS
Μέγ. ταχύτητα 14.000 σ.α.λ
Ισχύς μετάδοσης κίνησης - κύριος άξονας 18,5 / 11 kW
Μέγ. ροπή 120 Nm
Εργαλειοθήκη MAS BT 40
Απόσταση από το κέντρο του άξονα έως το τραπέζι 80 - 640 mm
Απόσταση μεταξύ μύτης άξονα και κέντρου τραπεζιού 100 - 730 mm
Αριθμός παλετών 2
Μέγεθος παλέτας 400 x 400 mm
μέγ. βάρος τεμαχίου εργασίας 400 kg
μέγ. διάμετρος τεμαχίου εργασίας 630 mm
μέγ. Ύψος τεμαχίου εργασίας 900 mm
Χρόνος αλλαγής παλέτας 6,0 δευτ
Άξονας Β 0,001°
Αριθμός θέσεων εργαλείου 60 pos.
Εργαλειοθήκη MAS BT 40
μέγ. μήκος εργαλείου 400 mm
μέγ. βάρος εργαλείου 8,0 kg
Ταχεία τραβέρσα (X / Y / Z) 50 m/min
Ρυθμός τροφοδοσίας 0 - 50.000 mm/min
Ταχύτητα τροφοδοσίας Jog 0 - 1.260 mm/min