MTU 12V400 GS
EXW VB συν ΦΠΑ
Έτος κατασκευής
2016
Κατάσταση
Μεταχειρισμένο (πλήρως λειτουργικό)
Τοποθεσία
Rīga Λετονία
more Images
MTU 12V400 GS
MTU 12V400 GS
MTU 12V400 GS
MTU 12V400 GS
MTU 12V400 GS
Στοιχεία για το μηχάνημα
Ονομασία μηχανήματος:
Γεννήτρια συνθετικού αερίου
Κατασκευαστής:
MTU
Μοντέλο:
12V400 GS
Αριθμός μηχανήματος:
RATM 0445
Έτος κατασκευής:
2016
Κατάσταση:
μεταχειρισμένο
Λειτουργικότητα:
πλήρως λειτουργικό
Ώρες λειτουργίας:
16.000 h
Τιμή & Τοποθεσία
EXW VB συν ΦΠΑ
Τοποθεσία:
Uriekstes iela 32, Ziemeļu rajons, Rīga, LV-1005, Latvia Λετονία
Καλέστε
Τεχνικές λεπτομέρειες
Τύπος καυσίμου:
αέριο
Χρώμα:
ασημί
Ισχύς:
132 kW (179,47 ίππους)
Ρεύμα εξόδου:
270 A
Τάση εξόδου:
400 V
Συχνότητα εξόδου:
50 Hz
Ονομαστική ισχύς:
400 kW (543,85 ίππους)