WMW SIXZB 60-1000LQ
Κατάσταση
Μεταχειρισμένο
Τοποθεσία
Malsch Γερμανία
more Images
WMW SIXZB 60-1000LQ
WMW SIXZB 60-1000LQ
WMW SIXZB 60-1000LQ
WMW SIXZB 60-1000LQ
WMW SIXZB 60-1000LQ
WMW SIXZB 60-1000LQ
WMW SIXZB 60-1000LQ
Στοιχεία για το μηχάνημα
Ονομασία μηχανήματος:
Μηχανή λείανσης κέντρου
Κατασκευαστής:
WMW
Μοντέλο:
SIXZB 60-1000LQ
Κατάσταση:
πολύ καλή (μεταχειρισμένο)
Τιμή & Τοποθεσία
Τοποθεσία:
Malsch Γερμανία
Αριθμός αναφοράς:
2070-E1990
Ενημέρωση:
τελευταία στις 04.03.2026
Περιγραφή
Διάμετρος τεμαχίου 60 mm
Βάθος λείανσης 30 mm
Μήκος σύσφιξης 1000 mm