HB725x3000
Συμβατικός τόρνος
Cazeneuve
HB725x3000
Κατάσταση
Μεταχειρισμένο
Τοποθεσία
Logrezana
Στοιχεία για το μηχάνημα
- Ονομασία μηχανήματος:
- Συμβατικός τόρνος
- Κατασκευαστής:
- Cazeneuve
- Μοντέλο:
- HB725x3000
- Κατάσταση:
- μεταχειρισμένο
Τιμή & Τοποθεσία
- Τοποθεσία:
- Poligono Industrial Tabaza II, parcela 6, 33438 Logrezana, España
Καλέστε
Τεχνικές λεπτομέρειες
- Διάμετρος τόρνευσης πάνω από το εγκάρσιο τρόλεϊ:
- 400 χιλ.
- Συνολικό μήκος:
- 4.640 χιλ.
- Συνολικό πλάτος:
- 1.450 χιλ.
- Συνολικό ύψος:
- Συνολικό βάρος:
Περιγραφή
ΤΕΧΝΙΚΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ
Μοντέλο: HB725X3000
ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ
Μήκος: 4.640 mm
Πλάτος: 1.450 mm
Ύψος: 1.355 mm
Βάρος: 3.700 kg
ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
Διάμετρος πάνω σε πέλμα: 725 mm
Διάμετρος πάνω σε τρόλεϊ: 670 mm
Διάμετρος πάνω σε εγκάρσιο καροτσάκι: 400 mm
Εσωτερική διάμετρος άξονα κεφαλής: 81 mm
Giodpfxexz Dthe Adfjt
Απόσταση μεταξύ κέντρων: 3.000 mm
Ύψος κέντρων: 315 mm
Πλάτος πέλματος: 505 mm
Ισχύς κινητήρα ατράκτου: 16 kW
Κώνος ουρανού: Morse 6
ΑΞΕΣΟΥΑΡ
Ψηφιακή ένδειξη Sony
Η αγγελία μεταφράστηκε αυτόματα. Ενδέχεται να υπάρχουν σφάλματα μετάφρασης.
Μοντέλο: HB725X3000
ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ
Μήκος: 4.640 mm
Πλάτος: 1.450 mm
Ύψος: 1.355 mm
Βάρος: 3.700 kg
ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
Giodpfxexz Dthe Adfjt
Ύψος κέντρων: 315 mm
Πλάτος πέλματος: 505 mm
Ισχύς κινητήρα ατράκτου: 16 kW
Κώνος ουρανού: Morse 6
ΑΞΕΣΟΥΑΡ
Ψηφιακή ένδειξη Sony
Έγγραφα
Προμηθευτής
Σημείωση: Εγγραφείτε δωρεάν ή συνδεθείτε, για να αποκτήσετε πρόσβαση σε όλες τις πληροφορίες.
6 Αγγελίες online
Αποστολή αιτήματος
Τηλέφωνο & Φαξ
Αυτές οι αγγελίες μπορεί επίσης να σας ενδιαφέρουν.
Μικρή αγγελία
Berlin
1.628 km
Τόρνος CNC
PadovaniLabor E255x1500
PadovaniLabor E255x1500
Μικρή αγγελία
Γερμανία
1.555 km
Μηχανή άλεσης - καθολική
FILFU 120
FILFU 120
Courbevoie
φρέζα
HURONPU661
HURONPU661
Ahaus
Εργαλεία πρέσας
MATRIZENBLOCK3100 x 120 x 120
MATRIZENBLOCK3100 x 120 x 120
L'alcúdia de Crespíns
μηχανή λείανσης τυμπάνου Jet
RobbiREX 1500
RobbiREX 1500
Ensisheim
Παράλληλος τόρνος
CazeneuveHB 725 x 1500 mm
CazeneuveHB 725 x 1500 mm