DN SOLUTIONS PUMA TT2100SYY
DN SOLUTIONS PUMA TT2100SYY
Έτος κατασκευής
Τοποθεσία
Γερμανία Γερμανία
DN SOLUTIONS PUMA TT2100SYY DN SOLUTIONS PUMA TT2100SYY
more Images
DN SOLUTIONS PUMA TT2100SYY
DN SOLUTIONS PUMA TT2100SYY
DN SOLUTIONS PUMA TT2100SYY
DN SOLUTIONS PUMA TT2100SYY
DN SOLUTIONS PUMA TT2100SYY
Στοιχεία για το μηχάνημα
Ονομασία μηχανήματος:
DN SOLUTIONS PUMA TT2100SYY
Κατασκευαστής:
DN SOLUTIONS
Μοντέλο:
PUMA TT2100SYY
Έτος κατασκευής:
2023
Κατάσταση:
έτοιμο προς χρήση (μεταχειρισμένο)
Τιμή & Τοποθεσία
Τοποθεσία:
, Γερμανία Γερμανία
Καλέστε
Τεχνικές λεπτομέρειες
Ισχύς κινητήρα ατράκτου:
22.000 W
Μέγιστη ταχύτητα ατράκτου:
Διαδρομή άξονα Χ:
165 χιλ.
Διαδρομή άξονα Y:
100 χιλ.
Διαδρομή άξονα Z:
700 χιλ.
Συνολικό ύψος:
Συνολικό πλάτος:
Κατασκευαστής ελεγκτών:
FANUC
Μέγιστο μήκος προϊόντος:
Αριθμός αξόνων:
8
Αριθμός αναφοράς:
DE-TUR-PUM-2023-00002
Ενημέρωση:
Περιγραφή
Αυτό το 8-αξονικό DN SOLUTIONS PUMA TT2100SYY κατασκευάστηκε το 2023. Σχεδόν καινούριο, έκθεσιακό μοντέλο. Διαθέτει διαμόρφωση με δύο άξονες και δύο πύργους, μέγιστη ταχύτητα ατράκτου 5.000 στροφές/λεπτό και χωρητικότητα ράβδου έως 65 mm. Η μηχανή είναι εξοπλισμένη με 24 θέσεις πύργου καθώς και υπερ-άκαμπτους γραμμικούς οδηγούς κυλίσεως για ενισχυμένη σταθερότητα. Αν αναζητάτε κορυφαίες δυνατότητες τόρνευσης, εξετάστε αυτό το κέντρο τόρνευσης/φρεζαρίσματος DN SOLUTIONS PUMA TT2100SYY που προσφέρουμε προς πώληση. Επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερες πληροφορίες.
• Μέγεθος τσοκ: 8" (204 mm)
• Χωρητικότητα ράβδου: 65 mm
• Διαδρομή X1/X2: 165 / 100 mm
• Διαδρομή Z1/Z2: 700 / 700 mm
• Διαδρομή Y1/Y2: 30 / 40 mm
• Ισχύς κινητήρα ατράκτου: 22 / 18,5 / 15 kW