DKH20.000-P2.500
Τραπέζι συγκόλλησης Περιστροφικό τραπέζι Περιστροφικό τραπέζι με κλίση
Heinrichsglück/ Mechacon
DKH20.000-P2.500
Έτος κατασκευής
2024
Κατάσταση
Καινούριο
(πλήρως λειτουργικό)
Τοποθεσία
Soest
Στοιχεία για το μηχάνημα
- Ονομασία μηχανήματος:
- Τραπέζι συγκόλλησης Περιστροφικό τραπέζι Περιστροφικό τραπέζι με κλίση
- Κατασκευαστής:
- Heinrichsglück/ Mechacon
- Μοντέλο:
- DKH20.000-P2.500
- Έτος κατασκευής:
- 2024
- Κατάσταση:
- καινούργιο
- Λειτουργικότητα:
- πλήρως λειτουργικό
Τιμή & Τοποθεσία
- Τοποθεσία:
- Coesterweg 45, 59494 Soest, Deutschland
Καλέστε
Τεχνικές λεπτομέρειες
- Ωφελιμο φορτίο:
- Συνολικό μήκος:
- Συνολικό πλάτος:
- Είδος εισερχόμενου ρεύματος:
- τριφασικός
- Διάμετρος περιστροφικού τραπεζιού:
- Τύπος ρύθμισης ύψους:
- υδραυλικός
- Ροπή στρέψης:
- 6.350 Nm
- Ρεύμα συγκόλλησης (μέγ.):
- 600 A
- Διάρκεια εγγύησης:
- 12 μήνες
- Εξοπλισμός:
- τηλεχειριστήριο ποδιού
Περιγραφή
Υδραυλικά ρυθμιζόμενο τραπέζι με κλίση και περιστροφή καθ' ύψος
Μέγιστο φορτίο: 20.000kg (επιτρεπόμενο κέντρο βάρους 700mm)
Ροπή: 30.000Nm
Διάμετρος πλάκας πρόσοψης: 2.500 mm
Ύψος πλάκας πρόσοψης: 1.326mm-2.641 υδραυλικά
Ύψος πλάκας όψης με κλίση 90°: 1.045mm-2.360mm
Εύρος κλίσης: 135° υδραυλικό
Gbsdot Hgmujpfx Aklol
Ταχύτητα πρόσοψης: 0,1-2 στροφές ανά λεπτό με ηλεκτροκινητήρα
Λειτουργία: Χειροκίνητο τηλεχειριστήριο
Η αγγελία μεταφράστηκε αυτόματα. Ενδέχεται να υπάρχουν σφάλματα μετάφρασης.
Ροπή: 30.000Nm
Εύρος κλίσης: 135° υδραυλικό
Gbsdot Hgmujpfx Aklol
Έγγραφα
Προμηθευτής
Σημείωση: Εγγραφείτε δωρεάν ή συνδεθείτε, για να αποκτήσετε πρόσβαση σε όλες τις πληροφορίες.
19 Αγγελίες online
Αποστολή αιτήματος
Τηλέφωνο & Φαξ
Αυτές οι αγγελίες μπορεί επίσης να σας ενδιαφέρουν.
Μικρή αγγελία
Hergensweiler
1.360 km
Περιστροφικό τραπέζι συγκόλλησης 3 αξόνων, ρυθμιστής θέσης
ProtecKT 5000 HV
ProtecKT 5000 HV
Μικρή αγγελία
Hergensweiler
1.360 km
Τραπέζι συγκόλλησης
Protec 10 TonRB 10
Protec 10 TonRB 10
Περιστρεφόμενο τραπέζι συγκόλλησης, περιστρεφόμενο τραπέζι
Protec 10 ToKT 10 000
Protec 10 ToKT 10 000
Τραπέζι συγκόλλησης
HeinrichsglückTD 15
HeinrichsglückTD 15
Wiesbaden
Πικάπ συγκόλλησης
TEHAGDB 6000 H
TEHAGDB 6000 H
Willich
Πικάπ συγκόλλησης
LAMBERT - JOUTYPFB 40
LAMBERT - JOUTYPFB 40
Πικάπ συγκόλλησης, συσκευή στροφής δεξαμενής
ProtecRB 10000, Rollenbock
ProtecRB 10000, Rollenbock
Babberich
Κροκόδειλος σύσφιξης συγκόλλησης Jig 70 mm