HISWeld HIS28V31510 - Aktion
σταθερή τιμή συν ΦΠΑ
Κατάσταση
Καινούριο
Τοποθεσία
Αυστρία Αυστρία
more Images
HISWeld HIS28V31510 - Aktion
HISWeld HIS28V31510 - Aktion
HISWeld HIS28V31510 - Aktion
HISWeld HIS28V31510 - Aktion
HISWeld HIS28V31510 - Aktion
HISWeld HIS28V31510 - Aktion
Στοιχεία για το μηχάνημα
Ονομασία μηχανήματος:
Τραπέζι συγκόλλησης
Κατασκευαστής:
HISWeld
Μοντέλο:
HIS28V31510 - Aktion
Κατάσταση:
καινούργιο
Τιμή & Τοποθεσία
σταθερή τιμή συν ΦΠΑ
Τοποθεσία:
2351 Wiener Neudorf, Österreich Αυστρία
Περιγραφή
Condition: New
Delivery time approx. 2 – 4 weeks from order
Working area: 1500 x 1000 mm
Gbodpfx Aowiripsklel
Table height: 850 mm
Load capacity: 8,000 kg
Weight: 541 kg
Side panel height: 200 mm
Bore diameter: 28 mm
OUR PREMIUM TABLE SYSTEMS WITH 28 MM HOLE PATTERN SET THE STANDARD FOR COMMERCIAL AND INDUSTRIAL APPLICATIONS. THE 3D MODELS FORM THE FOUNDATION OF THE ENTIRE SYSTEM, WHICH CAN BE EXPANDED AS NEEDED ON ALL FIVE SIDES.
* Fully milled tabletop, 25 mm thick, made from S355J2+N with high precision (+/- 0.05 mm), featuring rounded edges and holes
* HARD-CHROMED TABLE SURFACE CR75M+
* Precise dimensional and fitting accuracy for tools with 28 mm holes (compatible with comparable premium brands)
* Grid lines: 100 x 100 mm
* Various foot variants available (standard, height adjustable, and with castors)
* 200 mm high all-around side panels with triple-row hole pattern (top/bottom, spaced 50 mm apart)