HISWeld HIS28V33015 - Aktion
σταθερή τιμή συν ΦΠΑ
Κατάσταση
Καινούριο
Τοποθεσία
Αυστρία Αυστρία
more Images
HISWeld HIS28V33015 - Aktion
HISWeld HIS28V33015 - Aktion
HISWeld HIS28V33015 - Aktion
HISWeld HIS28V33015 - Aktion
HISWeld HIS28V33015 - Aktion
HISWeld HIS28V33015 - Aktion
Στοιχεία για το μηχάνημα
Ονομασία μηχανήματος:
Τραπέζι συγκόλλησης
Κατασκευαστής:
HISWeld
Μοντέλο:
HIS28V33015 - Aktion
Κατάσταση:
καινούργιο
Τιμή & Τοποθεσία
σταθερή τιμή συν ΦΠΑ
Τοποθεσία:
2351 Wiener Neudorf, Österreich Αυστρία
Περιγραφή
Κατάσταση: καινούργιο
Χρόνος παράδοσης: περίπου 2 - 4 εβδομάδες από την παραγγελία
Περιοχή εργασίας: 3.000 x 1.500 mm
Ύψος τραπεζιού: 850 mm
Φορτίο αντοχής: 8.000 kg
Βάρος: 1.544 kg
Ύψος πλαϊνών τοιχωμάτων: 200 mm
Διάμετρος οπών: 28 mm
ΤΑ PREMIUM ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΤΡΑΠΕΖΙΩΝ ΜΑΣ ΜΕ ΔΙΑΤΡΗΤΗ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ 28MM ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΥΟΥΝ ΤΟ ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΙΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΧΡΗΣΗ. ΤΑ 3D ΜΟΝΤΕΛΑ ΑΠΟΤΕΛΟΥΝ ΤΗ ΒΑΣΗ ΟΛΟΚΛΗΡΟΥ ΤΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΕΠΕΚΤΑΘΟΥΝ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΠΡΟΣ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΛΕΥΡΕΣ.
* Πλήρως κατεργασμένη επιφάνεια τραπεζιού 25 mm από S355J2+N με υψηλή ακρίβεια (+/- 0,05 mm) και στρογγυλεμένες άκρες και οπές
* ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ ΤΡΑΠΕΖΙΟΥ ΣΚΛΗΡΟΧΡΩΜΙΩΜΕΝΗ CR75M+
* Απόλυτη ακρίβεια διαστάσεων και συμβατότητα εργαλείων με οπές 28 mm (συμβατό με γνωστούς προμηθευτές premium)
* Γραμμές πλέγματος 100 x 100 mm
* Διαθέσιμες διαφορετικές παραλλαγές ποδιών (τυπικά, ρυθμιζόμενου ύψους και με ροδάκια)
* Περιμετρικά πλαϊνά τοιχώματα ύψους 200 mm με τριπλή διάτρηση (πάνω/κάτω ανά 50 mm)