SSB 260VA
ταινιοπρίονο
KASTO
SSB 260VA
Έτος κατασκευής
Τοποθεσία
Hattingen
Στοιχεία για το μηχάνημα
- Ονομασία μηχανήματος:
- ταινιοπρίονο
- Κατασκευαστής:
- KASTO
- Μοντέλο:
- SSB 260VA
- Έτος κατασκευής:
- 1989
- Κατάσταση:
- μεταχειρισμένο
Τιμή & Τοποθεσία
- Τοποθεσία:
- Lager Hattingen
- A215-83453
- Αριθμός αναφοράς:
- Ενημέρωση:
Περιγραφή
Ταχύτητα κοπής: 15 - 125 m/min
Διατομή κοπής: 260 mm²
Μήκος λεπίδας: 4.115 x 41 x 1,1 mm
Πλάτος κοπής: 260 x 260 mm
Ταινιοπρίονο | KASTO - SSB 260 VA
Το μηχάνημα βρίσκεται σε πολύ καλή κατάσταση.
Παρακαλούμε σημειώστε ότι τα τεχνικά στοιχεία προστέθηκαν από παρόμοια μηχανήματα.
#Ετικέτες: SSB260VA | SSB-260VA | SSB260 VA | SSB 260VA
Gsdjywzw Sopfx Akloit
Η αγγελία μεταφράστηκε αυτόματα. Ενδέχεται να υπάρχουν σφάλματα μετάφρασης.
Διατομή κοπής: 260 mm²
Πλάτος κοπής: 260 x 260 mm