Αυτό το 4-αξονικό MORI SEIKI NH-5000 40 κατασκευάστηκε το 2003 και διαθέτει ένα στιβαρό οριζόντιο κέντρο κατεργασίας με ταχύτητα ατράκτου έως 20.000 στροφές/λεπτό και εύρος ισχύος 22-30 kW. Περιλαμβάνει ευέλικτο μαγκαζί εργαλείων με χωρητικότητα έως 180 εργαλεία και αυτόματο σύστημα αλλαγής δύο παλετών για αύξηση της παραγωγικότητας. Το μέγεθος παλέτας είναι 500 × 500 mm, με μέγιστο ύψος τεμαχίου 1.000 mm. Εξετάστε την ευκαιρία αγοράς του MORI SEIKI NH-5000 40 οριζόντιου κέντρου κατεργασίας. Επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερες πληροφορίες.
Gjdpfx Ajx Imt Tsateit
Εφαρμογές
Φρεζάρισμα
Η αγγελία μεταφράστηκε αυτόματα. Ενδέχεται να υπάρχουν σφάλματα μετάφρασης.
Βάρος μηχανήματος: 13.000 kg
Κύριο Σύστημα Οδήγησης
Αριθμός αξόνων: 4
Ταχύτητα άξονα: 12.000 στροφές/λεπτό
Ισχύς κινητήρα ατράκτου: 30 kW
Κώνος εργαλείου: BT 40
Κινήσεις
Μετακίνηση άξονα X: 730 mm
Μετακίνηση άξονα Z: 880 mm
Μετακίνηση άξονα Y: 730 mm
Gjdpfx Ajx Imt Tsateit
Εφαρμογές
Φρεζάρισμα
Αυτές οι αγγελίες μπορεί επίσης να σας ενδιαφέρουν.
Μικρή αγγελία
Malsch
1.532 km
Κέντρο κατεργασίας - Οριζόντιο
MORI SEIKINH 5000-40
MORI SEIKINH 5000-40
Μικρή αγγελία
Babberich
1.872 km
Κεντρικός τόρνος
TrensSUI 80
TrensSUI 80
Düsseldorf
Κέντρο κατεργασίας
MORI SEIKINH 5000 DCG 40
MORI SEIKINH 5000 DCG 40
Buzica
MORI SEIKI NH5000-40
MORI SEIKINH5000-40
MORI SEIKINH5000-40
Freudenberg
Γραμμή κοπής σε μήκος 1.500 x 3 mm/10 τόνοι