Mori Seiki SL-15 Κέντρο Τόρνευσης CNC
Τύπος Μηχανήματος: Κέντρο Τόρνευσης CNC (2 Άξονες)
Αριθμός Σειράς: 1899
Σύστημα Ελέγχου: Mori Seiki MSC-516
Μέγιστη Διάμετρος Τόρνευσης: περ. 300 mm
Μέγιστο Μήκος Τόρνευσης: περ. 500 mm
Διάμετρος Στροφής Πάνω από το Κρεβάτι: περ. 510 mm
Διαδρομές Αξόνων
Gedpfxsx Hp Iko Aateit
Διαδρομή Χ: περ. 210 mm
Διαδρομή Z: περ. 520 mm
Μύτη ατράκτου: A2-6
Διάμετρος Οπής Ατράκτου: περ. 62 mm
Μέγιστη Ταχύτητα Ατράκτου: περ. 4.000 σ.α.λ.
Ισχύς Κινητήρα Ατράκτου: περ. 11 / 15 kW
Πύργος Εργαλείων: 12 Θέσεις
Διαστάσεις Εργαλείων: 25 × 25 mm
Εξοπλισμός & Χαρακτηριστικά
Υδραυλικός Αντίκεντρος
Συσκευή Προρυθμιστή Εργαλείων
Τσοκ 3-Σιαγόνων, 6,5" Υδραυλικό
Σύστημα Ψύξης
Βάρος Μηχανήματος: περ. 4.000 kg
Διαστάσεις Μηχανήματος (Μ × Π × Υ): περ. 2.700 × 1.600 × 1.700 mm
Η αγγελία μεταφράστηκε αυτόματα. Ενδέχεται να υπάρχουν σφάλματα μετάφρασης.
Διαδρομές Αξόνων
Gedpfxsx Hp Iko Aateit
Διαδρομή Χ: περ. 210 mm
Διαδρομή Z: περ. 520 mm
Μύτη ατράκτου: A2-6
Πύργος Εργαλείων: 12 Θέσεις
Εξοπλισμός & Χαρακτηριστικά
Υδραυλικός Αντίκεντρος
Συσκευή Προρυθμιστή Εργαλείων
Σύστημα Ψύξης