SMEC SL2500BM
Έτος κατασκευής
2016
Κατάσταση
Μεταχειρισμένο (πλήρως λειτουργικό)
Τοποθεσία
Kobarid Σλοβενία
τόρνος CNC SMEC SL2500BM
τόρνος CNC SMEC SL2500BM
τόρνος CNC SMEC SL2500BM
τόρνος CNC SMEC SL2500BM
τόρνος CNC SMEC SL2500BM
τόρνος CNC SMEC SL2500BM
τόρνος CNC SMEC SL2500BM
more Images
SMEC SL2500BM
SMEC SL2500BM
SMEC SL2500BM
SMEC SL2500BM
SMEC SL2500BM
SMEC SL2500BM
SMEC SL2500BM
Στοιχεία για το μηχάνημα
Ονομασία μηχανήματος:
τόρνος CNC
Κατασκευαστής:
SMEC
Μοντέλο:
SL2500BM
Αριθμός μηχανήματος:
16K016032
Έτος κατασκευής:
2016
Κατάσταση:
πολύ καλή (μεταχειρισμένο)
Λειτουργικότητα:
πλήρως λειτουργικό
Τιμή & Τοποθεσία
Τοποθεσία:
Industrijska cesta 6, 5222 Kobarid, Slovenia Σλοβενία
Καλέστε
Τεχνικές λεπτομέρειες
Διάμετρος τόρνευσης πάνω από το εγκάρσιο τρόλεϊ:
380 χιλ.
Μήκος τόρνευσης:
500 χιλ.
Διαμέτρος τορναρίσματος:
380 χιλ.
Οπέρα άξονα:
65 χιλ.
Μέγιστη ταχύτητα ατράκτου:
Ισχύς κινητήρα ατράκτου:
18.500 W
Μέγιστη ταχύτητα περιστροφής:
Διάμετρος τόρνευσης πάνω από το κρεβάτι της τροχαλίας:
Συνολικό βάρος:
Δίοδος δοκού:
65 χιλ.
Εξωτερική διάμετρος τσοκ:
305 χιλ.
Διάμετρος ράβδου (μέγ.):
Εξοπλισμός:
τεκμηρίωση / εγχειρίδιο
Περιγραφή
Gsdeyxccfspfx Aklobl
Βασικά τεχνικά χαρακτηριστικά:
Μέγιστη διάμετρος κατεργασίας: περ. 380 mm
Μέγιστο μήκος κατεργασίας: περ. 500 mm
Διάμετρος διόδου άξονα: 65 mm