SCHNEIDER UNM-510-10-90-D
σταθερή τιμή συν ΦΠΑ
Έτος κατασκευής
2025
Κατάσταση
Καινούριο
Τοποθεσία
Leipzig Γερμανία
more Images
SCHNEIDER UNM-510-10-90-D
Στοιχεία για το μηχάνημα
Ονομασία μηχανήματος:
Συμπιεστής
Κατασκευαστής:
SCHNEIDER
Μοντέλο:
UNM-510-10-90-D
Έτος κατασκευής:
2025
Κατάσταση:
καινούργιο
Τιμή & Τοποθεσία
σταθερή τιμή συν ΦΠΑ
Τοποθεσία:
Leipzig Γερμανία
Περιγραφή
Διαστάσεις (Μήκος/Πλάτος/Ύψος): 1070x495x895 mm
Βάρος: 80 kg
Συνολική ισχύς: 3 kW
Συμπιεστής: UNM-510-10-90-D
Godpfsv A Hv Esx Aatoit
Η συγκολλημένη πίσω λαβή βελτιώνει τη δυνατότητα φόρτωσης και μεταφοράς.
- Πίεση: 10 bar
- Απόδοση αναρρόφησης: 510 l/min
- Απόδοση πλήρωσης: 390 l/min
- Ισχύς κίνησης: 3,0 kW
- Τάση: 400 V
- Στροφές: 1240 min⁻¹
- Όγκος δεξαμενής: 90 l
- Βάρος: 80 kg
- Επίπεδο θορύβου: 97 dB(A)
- Διαστάσεις (ΠxΒxΥ): 1070x495x895 mm