SPINNER TC800SPINNER
TC800
SPINNER TC800
SPINNER
TC800
Έτος κατασκευής
Τοποθεσία
Γερμανία
Στοιχεία για το μηχάνημα
- Ονομασία μηχανήματος:
- SPINNER TC800
- Κατασκευαστής:
- SPINNER
- Μοντέλο:
- Έτος κατασκευής:
- 2009
- Κατάσταση:
- έτοιμο προς χρήση (μεταχειρισμένο)
- Ώρες λειτουργίας:
- 1.000 h
Τιμή & Τοποθεσία
- Τοποθεσία:
- , Γερμανία
Καλέστε
Τεχνικές λεπτομέρειες
- Διαδρομή άξονα Χ:
- 360 χιλ.
- Διαδρομή άξονα Z:
- 980 χιλ.
- Κατασκευαστής ελεγκτών:
- SIEMENS
- Μοντέλο ελεγκτή:
- 840D Solution Line
- Αριθμός αξόνων:
- 4
Λεπτομέρειες προσφοράς
- Αναγνωριστικό αγγελίας:
- A215-53553
- Αριθμός αναφοράς:
- DE-TUR-SPI-2009-00001
- Ενημέρωση:
Περιγραφή
• Έλεγχος: Siemens 840D Solution Line
• Διαδρομή άξονα X: περίπου 360 mm
• Διαδρομή άξονα Z: περίπου 980 mm
• Ταχεία μετακίνηση άξονα X: περίπου 18 m/min
• Ταχεία μετακίνηση άξονα Z: περίπου 24 m/min
• Ισχύς κύριας ατράκτου: περίπου 24 kW (100%)
• Ισχύς κύριας ατράκτου: περίπου 33 kW (40%)
• Ρινίσκιο ατράκτου: A8
• Διάμετρος διέλευσης ράβδου: περίπου 77 mm
• Αντίστροφη άτρακτος: Ναι
• Ισχύς αντίστροφης ατράκτου: περίπου 15 kW
• Ρινίσκιο αντίστροφης ατράκτου: A6
• Διάμετρος διέλευσης ράβδου αντίστροφης ατράκτου: περίπου 52 mm
• Τύπος περιστροφικού πύργου εργαλείων: VDI 50
• Αριθμός θέσεων εργαλείων: 12
• Κινούμενα εργαλεία: Ναι
• Μέγιστη διάμετρος κατεργασίας: περίπου 500 mm
• Μέγιστη διάμετρος αιώρησης πάνω από την κλίνη: περίπου 800 mm
• Αντίκεντρο: Ναι
• Κώνος αντίκεντρου: MK4
• Διαδρομή αντίκεντρου: περίπου 100 mm
• Δύναμη αντίκεντρου: περίπου 8.500 N
• Τάση: 400 V
• Συχνότητα: 50/60 Hz
• Τάση ελέγχου: 24 V DC
Gbodpfxeyv Epvo Aklsl
• Πίεση αέρα: περίπου 6-10 bar
• Πίεση υδραυλικού: περίπου 70 bar
• Ταινία απομάκρυνσης ρινισμάτων: Ναι
• Σύστημα ψύξης: Ναι
• Υδραυλική μονάδα: Ναι
• Ηλεκτρικός πίνακας ελέγχου: Ναι
• Περιστροφικός πύργος εργαλείων (Radial revolver)
• Χωρίς υδραυλικό κέντρο (Pinole)
Τεχνικά χαρακτηριστικά
Αντίστροφη άτρακτος: Ναι
Κινούμενα εργαλεία: Ναι
Η αγγελία μεταφράστηκε αυτόματα. Ενδέχεται να υπάρχουν σφάλματα μετάφρασης.
• Ρινίσκιο ατράκτου: A8
• Αντίστροφη άτρακτος: Ναι
• Κινούμενα εργαλεία: Ναι
• Αντίκεντρο: Ναι
• Κώνος αντίκεντρου: MK4
• Τάση: 400 V
• Συχνότητα: 50/60 Hz
• Τάση ελέγχου: 24 V DC
Gbodpfxeyv Epvo Aklsl
• Πίεση αέρα: περίπου 6-10 bar