INDEX G300
Έτος κατασκευής
Τοποθεσία
Γερμανία Γερμανία
Τόρνος CNC INDEX G300
Τόρνος CNC INDEX G300
Τόρνος CNC INDEX G300
Τόρνος CNC INDEX G300
Τόρνος CNC INDEX G300
Τόρνος CNC INDEX G300
Τόρνος CNC INDEX G300
Τόρνος CNC INDEX G300
more Images
INDEX G300
INDEX G300
INDEX G300
INDEX G300
INDEX G300
INDEX G300
INDEX G300
INDEX G300
Στοιχεία για το μηχάνημα
Ονομασία μηχανήματος:
Τόρνος CNC
Κατασκευαστής:
INDEX
Μοντέλο:
G300
Έτος κατασκευής:
2009
Κατάσταση:
μεταχειρισμένο
Τιμή & Τοποθεσία
Τοποθεσία:
, Γερμανία Γερμανία
Περιγραφή
Τεχνικές λεπτομέρειες:
Διάμετρος τόρνευσης: 270 - 300 mm
Μήκος τόρνευσης: 710 mm
Συνολική απαιτούμενη ισχύς: 43 kW