TRAUB TNC 65 DGTRAUB
TNC 65 DG
TRAUB TNC 65 DG
TRAUB
TNC 65 DG
Έτος κατασκευής
Τοποθεσία
Γερμανία
Στοιχεία για το μηχάνημα
- Ονομασία μηχανήματος:
- TRAUB TNC 65 DG
- Κατασκευαστής:
- TRAUB
- Μοντέλο:
- Έτος κατασκευής:
- 2009
- Κατάσταση:
- έτοιμο προς χρήση (μεταχειρισμένο)
Τιμή & Τοποθεσία
- Τοποθεσία:
- , Γερμανία
Καλέστε
Τεχνικές λεπτομέρειες
- Μέγιστη ταχύτητα ατράκτου:
- Διαδρομή άξονα Χ:
- 250 χιλ.
- Διαδρομή άξονα Z:
- 600 χιλ.
- Αριθμός αξόνων:
- 4
Λεπτομέρειες προσφοράς
- Αναγνωριστικό αγγελίας:
- A219-27783
- Αριθμός αναφοράς:
- DE-TUR-TRA-2009-00002
- Ενημέρωση:
Περιγραφή
• Ηλεκτρικός εξοπλισμός σύμφωνα με VDE/EN 60204
• Μετασχηματιστής πολλαπλών τάσεων για 460V / 400V / 380V / 220V / 200V, 50 Hz
• Τάση λειτουργίας μηχανήματος 400V 50 Hz
• Τάση λειτουργίας παρελκομένων 230V 50 Hz
• Τάση ελέγχου 24V DC
• Μηχάνημα εξοπλισμένο με σετ καταστολής παρεμβολών για βιομηχανικά δίκτυα (συμβατό με EMC)
• Δήλωση συμμόρφωσης και σήμανση CE
• Σχεδιασμένο για κατεργασία μετάλλων και πλαστικών με ορισμένη κοπτική ακμή
• Κύριος άξονας με C-άξονα (αριθμητικά ελεγχόμενο σύστημα τόρνου και τοποθέτησης)
• Κινητήρας εργαλείων στον πύργο 1: Ισχύς 3,1 kW, ταχύτητα 4000 σ.α.λ.
• Κινητήρας εργαλείων στον πύργο 2: Ισχύς 3,1 kW, ταχύτητα 4000 σ.α.λ.
• Επιτήρηση εργαλείων TX8i με έλεγχο φθοράς και θραύσης μέσω παρακολούθησης των κινητήρων αξόνων
• Κοπή σπειρωμάτων χωρίς υποδοχή ελασμάτων
• Υποδοχή δικτύου Ethernet με υποδοχή RJ45
• Λογισμικό άξονα Z/V για αντίστροφο άξονα με ορισμένη τελική θέση (ανάληψη επιφανειών)
• Μέγιστη διάμετρος σύσφιξης ανάλογα με το σύστημα έως 60 mm
Επιπλέον εξοπλισμός
• Αυτόματος απαγωγέας τεμαχίων με γάντζο στον πύργο 2 (αυτοματισμός)
• Μεταφορέας ρινισμάτων (μεταλλική ταινία), ύψος απόρριψης 1200 mm
• Σύστημα ψυκτικού υγρού υψηλής πίεσης με προγραμματιζόμενες στάθμες πίεσης 20 / 5 bar
• Προεγκατάσταση για μονάδα απορρόφησης και φίλτρου, σύνδεση Ø200 mm, πρίζα 400V
• Υποδοχή δίοδου φόρτωσης μπάρας DNH 61
• Σύστημα τσοκ RÖHM για άξονα Ø65 mm
• Μειωτικό μανίκι για κύριο άξονα Ø65 mm
Τεχνικά χαρακτηριστικά
Gjdpfx Acjy Sg Nijcsub
Αντίστροφος άξονας: Ναι
Κινούμενα εργαλεία: Ναι
Η αγγελία μεταφράστηκε αυτόματα. Ενδέχεται να υπάρχουν σφάλματα μετάφρασης.
• Τάση ελέγχου 24V DC
Επιπλέον εξοπλισμός